Log in

View Full Version : Robert Doornbos geflitst tegen 326 km/u op de A7!


Mark
15-08-2006, 20:23
Foei, dat kan toch niet. Zo iemand moet het voorbeeld geven :D

De A7 werd speciaal voor deze gelegenheid afgezet, dat meldt het team van Doornbos. De rit leidde Doornbos naar het monument op de dijk. Daar aangekomen draaide hij een aantal spectaculaire donuts om vervolgens zijn Formule 1-wagen op de parkeerplaats te zetten. De coureur zou tevens zijn geflitst op het traject. De hoogte van de boete is niet bekend.


Meer info, foto's en een leuke video op: http://www.nu.nl/news/803063/47/Doornbos_gaat_met_326_km_u_over_de_Afsluitdijk_%28 video%29.html

Corvette Racing
15-08-2006, 20:49
Mooi om te zien hoe de F1 steeds meer lijkt te gaan leven in NL. Hier in Rotterdam zie ik de hele tijd voor- en nabeschouwingen ivm de city race, vanochtend dus die afsluitdijk (wat net op het journaal was :worship: ). Dit schip had ik nog niet eens gehoord.

Jammer dat ik er zondag niet bij ben!:frusty: (maar DTM op de ring is ook niet mis:+ )

Stinio
16-08-2006, 09:41
En of hij geflitst is geweest... :gas:

http://www.vkmag.com/images/guerrilla/guerrilla/pat/f1afsluitdijk/850/IV4V6887.jpg