View Full Version : Race 1 Skylimit Club Criterium 2008 : 20/04/2008
Skylimitevents gaat op de ingeslagen weg verder. Op 20 april 2008 heeft Race 1 van het "Skylimit Club Criterium 2008" plaats. Verschillende piloten hebben vanuit de oefenwedstrijden van Skylimit de stap gezet richting DSMEC, BTCS en dergelijke, wat onderstreept dat er aan dit soort instapformule duidelijk nood is.
De 6 resterende races van dit jaar maken deel uit van het club criterium. (20/4, 11/6, 13/7, 22/10, 7/12 en 28/12) waarbij zowel in de sprint als in de endurance een klassement apart wordt opgemaakt.
7u30 administratie in Race Control Center boven box 1
7u40 technische controle in box 7
9u30 briefing op startlijn
10u training sprint race
10u30 training 240 km race
11u vrij rijden 1
12u pauze
13u00 vrij rijden 2
14u00 sprint race 12 ronden
14u40 vrij rijden 3
15u50 race 240 km (max 2 uur)
18u einde
18u05 prijsuitreiking op het podium
meer info : http://www.skylimitevents.be/page.asp?langue=NL&docid=38691
C U
Ik heb ingeschreven voor 2 time trial sessies maar nog geen bevestiging gehad. Zal wel in orde zijn vermoed ik.
Groetjes
Heel goed! Tot zondag, hopelijk is het niet te warm want dat verdragen de remmen niet zo goed he
Groetjes
Heel goed! Tot zondag, hopelijk is het niet te warm want dat verdragen de remmen niet zo goed he
Groetjes
Dat ligt er natuurlijk wel aan welke remmen je gebruikt hé!?
Maar ik snap waar je naar toe wilt, heb zelf ook al eens een 180 gemaakt door problemen met de remmen!!! :gas:
Grtz
PUG(z)OT
19-04-2008, 16:56
zolang t maar droog is he :)
denk dat iedereen wel problemen (gehad) heeft met remmen :eek:
Ook aanwezig,
perfecte dag om ook mijn remmen te testen ;)
Heb andere remschijven met meer gaatjes (mijn vorige krom gereden tijdens de sprintraces van 13/01/08) en een buis voor extra koeling geplaatst. Benieuwd wat dat gaat geven.
:gas:
Toffe dag gehad, mooi weer, sprint race greden, wat wil een mens nog meer? Winnen :champagne: Proficiat Werner :applaus: Goe :gas:
En ja, mijn remschijven zijn weer krom (zou van slecht inrijden nieuwe remblokken komen).
filip even een noob vraag. Ben zot van die nieuwe clio's. Zit er in de jouwe een 2de stoel? Ik vraag me dit af omdat de meeste die ik ken en skylimit rijden dit hebben. Ik dacht: ik vraag het even.
Wat is de uitslag van de 2 uur race?
Zit er in de jouwe een 2de stoel?
Yep, heb ik :rally:
Wat is de uitslag van de 2 uur race?
UITSLAG:
http://www.livetiming.eu/ResultsUitslagen/tabid/75/organisator/2008/evenement/SkyLimit+Wintercup+2007-2008/race/null/mode/html/Default.aspx
Yep, heb ik :rally:
UITSLAG:
http://www.livetiming.eu/ResultsUitslagen/tabid/75/organisator/2008/evenement/SkyLimit+Wintercup+2007-2008/race/null/mode/html/Default.aspx
Geweldig Dankje voor de info
(pm)
En ja, mijn remschijven zijn weer krom (zou van slecht inrijden nieuwe remblokken komen).
Neenee, gewoon teveel geremd.:D
Het zou mij sterk verwonderen dat je zulke grote remmen krom krijgt op zo een klein licht autotje.Volgens mij rem je gewoon veel te voorzichtig.Die remmen dienen om op te stampen.Je moet eens proberen die remmen echt te vernielen,dan zal het probleem wel opgelost zijn.Volgens mij is het probleem namelijk dat ge de idiale bedrijfstemperatuur van uw blokken niet berijkt.
Ik dacht niet dat die zo licht is. 1080kg leeg (geven ze op) en zit nog met een zeer grote en zware std uitlaat (van 15 kg of meer denk ik) voor Skylimit.
Mijn remschijven zie toch nogal blauw dus ik denk dat ik wel aan hoge temeraturen zit. Zelfs achteraan zijn ze blauw. Of wel ij ik niet goed en rem ik te vroeg en te lang? :o
Ik dacht niet dat die zo licht is. 1080kg leeg (geven ze op) en zit nog met een zeer grote en zware std uitlaat (van 15 kg of meer denk ik) voor Skylimit.
Mijn remschijven zie toch nogal blauw dus ik denk dat ik wel aan hoge temeraturen zit. Zelfs achteraan zijn ze blauw. Of wel ij ik niet goed en rem ik te vroeg en te lang? :o
Zwaar?? Wat denkt ge van 1250 kg, afgeremd met standaard Textar blokskes? :D :D :D. Op de montageinstructies staat : Voor langdurig plezier, te gebruiken volgens de methode kort-hard-en-vooral-niet-te-veel.
Er zijn veel halve en hele waarheden over remmen, ik ga hier gene discours doen, maar als ge nu eens zou vragen aan de mannen die met zo ne Clio racen wat die voor blokskes/schijven steken? Als het dan nog ni werkt dan blijft enkel uw remgedrag over als mogelijke oorzaak.
Als het dan nog ni werkt dan blijft enkel uw remgedrag over als mogelijke oorzaak.
Ik bedoel maar, de nieuwe Clio is (een beetje) zwaarder dan de meesten denken. En wat het remmen betreft, ik denk ook dat het aan mij zal liggen :o .
Er zitten vooraan, Feredo (DS11 of zo iets) raceblokken onder die ik slecht (niet) ingereden heb. Dat is ook een mogelijke oorzaak. (Eerste gebruik was in de regen te Franco. Toen geen problemen gehad. Daar zien de remmen zo niet af. Nu in Zolder beginnen ze te 'trillen' bij hard remmen.) Maar 'k ga zeker eens bij die gasten van de Clio Cup luisteren (tijdens de World Series by Renault te Franco op 3 & 4 mei).
Zijn er ergens foto's te vinden?
Als er iemand foto's heeft van de blauw-geel-witte clio met nr 84, deze zijn altijd welkom :worship:
Groetjes
was heel leuk wekend
alleen wast wel bakke in de uaot ze :cool:
Zijn er ergens foto's te vinden?
Als er iemand foto's heeft van de blauw-geel-witte clio met nr 84, deze zijn altijd welkom :worship:
Groetjes
Et voila ;)
http://img167.imageshack.us/img167/3259/renault6rerets5.jpg (http://imageshack.us)
http://img167.imageshack.us/img167/5677/renault12rerewb5.jpg (http://imageshack.us)
http://img167.imageshack.us/img167/4644/renault19rerejt3.jpg (http://imageshack.us)
Groot formaat : http://img329.imageshack.us/img329/6913/renault6reaa0.th.jpg (http://img329.imageshack.us/my.php?image=renault6reaa0.jpg)http://img167.imageshack.us/img167/7073/renault12reij8.th.jpg (http://img167.imageshack.us/my.php?image=renault12reij8.jpg)http://img329.imageshack.us/img329/7671/renault19reoy5.th.jpg (http://img329.imageshack.us/my.php?image=renault19reoy5.jpg)
Meer foto's zijn te vinden op http://s217.photobucket.com/albums/cc56/N_C_1984/Skylimit%2020-04/ :bye:
vBulletin® v3.8.2, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.