View Full Version : Ralf nar McLaren ??
Norbert Haug zou net ontkent hebben dat Ralf schumacher naar McLaren komt ter vervanging van Hakkinen.
Zou dit kunnen, is Norbert weer aan het liegen ?
Wat als ralfi bij McLaren komt, Wat met Michael... wie zal de beste zijn..
Verdomme ....laat het wel zo zijn, laat de teams meer van rijder veranderen voor volgend seizoen...pleeeeaaaaasssssseeeeee
Oneliner
19-06-2001, 16:53
mjah idd
zo eens gans da deelnemersveld door elkaar schudden
Da zou wel cool zijn he, Ralf nor McLaren. Da zou een graaf duel zijn. Schumi tegen schumi, Ferrari tegen Mclaren. Mor ik denk dat em veul beter zit bij Williams. Ik vind dien otto veul beter op dit moment. En de toekomst zal die nog verbeteren.
Het lijkt me wel de beste manier voor McLaren om Schumacher (M) psychologisch proberen liggen te hebben. Wat mocht Ralfke in de laatste race nog meedoen voor de titel in de McLaren, dan zien ik Michael nog niet zo'n toeren uithalen als bij Villeneuve in '97 :)
Om eerlijk te zijn denk ik da Williams er alles aan ga doen om ralf te houden. En Hakkinen moet eerst nog weggaan hé.
Het lijkt mij niet Hakkinen die plaats gaat ruimen maar Coulthard.
zoals ik ergens hier al zei verwacht ik die volgend jaar bij Jordan in de plaats van Frentzen als kopman en Frentzen krijgt een stoeltje bij Toyota. Zoiets zie ik gebeuren ;)
Een Schot en een Ier, dat moet toch leuk zijn bij Jordan :)
Ik denk ni dat Williams er alles aan zal doen om Ralf te behouden, zie wat hij deed met Hill, en hij deed dit nog meer in het verleden dat hij een wereldkampioen liet vertrekken.
Ik ben geen echte Williams fan, maar als er één team is dat niet ten 100% van zijn rijders en hun kunsten afhangt, dan is het wel Williams.
Ik sta een beetje achter in het nieuws. Wie is dien ier bij Jordan dan?
Dat klopt wel, en zowel Boutsen, als Mansell als Prost hadden de twijfelachtige eer door Williams aan de deur gezet te worden... toen het goed ging en Frank eigenlijk kon krijgen wie hij maar wou!
Of dat dat op dit moment het geval is weet ik niet, maar als Williams blijft gunstig evolueren zoals ze nu bezig zijn, dan
1) zou hij op het einde van het seizoen wel eens terug in die positie kunnen geraken...
2) schrijf ik Ralfke nog zeker niet af voor de wereldtitel 2001!!! En idd, wat zou Michael wel doen als de enige andere titelpretendent zijn eigen broer is? Roem en geld versus familie... Een interessant gegeven...
Originally posted by yvdp
Ik sta een beetje achter in het nieuws. Wie is dien ier bij Jordan dan?
Eddie Jordan is ZELF de Ier LOL!
Das just. Vergete!!!!!!!!!! Da exaam doet er ni goe aan.
Ambetant gevoel. Maar als ik naar hier kom denk ik daar efkes ni aan.
Nu effe terug on topic komen?
Ralf naar McLaren zou wel één ding oplossen voor Frank Williams eh : het probleem Schumacher/Montoya/Button en maar 2 auto's ter beschikking....
Idd, aangezien Williams wel iets zag in Button. Williams volgt naar het schijnt Jenson ook op de voet en heeft hem gezegd de moed niet te laten zakken. Button volgend seizoen nog bij Renault ? No way !
RoBByNiO
19-06-2001, 19:59
Sennake, Ralf nog kanshebber wereldkampioen 2001?
NO WAY!
Ralf naar McLaren heb ik ook gelezen, net zoals Coulthard naar Arrows! (www.f1news.NL.)
We shall see!
Ik schat op dit moment de kansen van Ralf alvast hoger in dan die van Coulthard, omdat Williams opwaarts en Mclaren neerwaarts aan het evolueren is.
Ik ben geen evangelie eh! Maar dat is mijn bescheiden mening...
Neerm nu allen het evangelie volgens Sennake op pagina 35 hfst 2-45.psalm 50 'Coulthard is geen kanshebber, Hosanna in den hoge'
:D
ROFLOL. Ik heb da gechekt en idd het klopt
RoBByNiO
19-06-2001, 21:06
en ik kijk in mennen bol en zie die GVD Montoya nog Ralf er af rijden
...en gaat nu allen heen in vrede...
Ralf is toch echt ne koele kikker hé. Die laat zich door niemand afschrikken. Hij doet gewoon zijn ding en vind het doodnormaal dat hij dan ook nog wint.
Wat zouden ze daar in Kerpen te eten krijgen?
Werner333
19-06-2001, 22:53
Schweinenwurst.
Sorry voor de spelling.
Schweinenwurst mit Sauerkraüt und viele Kartoffeln da wirst du sehr groB von JA !
Eins, zwei, eins, zwei
:D
Coulthard naar Arrows ??
wooohooo...nu gaan we het krijgen.
Da's de joke van het jaar.
Ivm Button, als Monotoya niet beter presteerd zou hij vervangen worden heb ik gehoord, is dat zo ?
of is dit een gerucht dat de ronde doet ?
Want JP werdt toch binnengehaald met veel trommelgeroffel, of was dat nen versnellingsbak die het geluid van nen koffiemolen maakte ?
idd, das toch nekeer zwaar lachen zene!!!
Moja, tussen de GP's ist komkommer-seizoen voor de F1-journalisten he
Ik denk da Tom Walkinshaw wel nie zou twijfelen :)
Nee, maar DC wel denk ik!
Ok, hij presteert dan misschien wel net onder de Schumi's, maar vlak daaronder positioneer ik hem toch, en das toch wel veeeel te goed voor Arrows eh!
Topic afgesloten: Ralf heeft voor drie jaar bijgetekend en Hakkinen en Coulthard blijven waarschijnlijk waar ze zijn. (Misschien onder de indruk van de nieuwe fabriek?). Verstappen heeft trouwens ook al bijgetekend voor volgend jaar bij Arrows. Trouwens, ook bij de motoren heel wat transfers: Prost verkiest Asiatech, Arrows gaat naar Ford, ... Marques zit trouwens ook op de wip. Hij zou eventueel nog dit jaar kunnen vervangen worden door Pizzonia, Piccini, Albers of ... Saelens (fingers crossed!!!)
vBulletin® v3.8.2, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.