View Full Version : TVRL 2 : de nog openstaande race
Hier kunnen jullie dus beslissen op welk van de drie kandidaat-circuits de nog niet aangeduide GP wordt verreden : de GP van Italie, de GP van het Gemenebest of de GP van Oostenrijk.
Aangezien de resultaten pas kunnen worden bekeken nadat je gestemd heb, stemt iedereen gewoon het beste op het circuit dat hij verkiest en niet afhankelijk van een circuit dat het eventueel wel kan halen als het een extra stem krijgt, maar dat eigenlijk niet de eerste keuze is (gewoon omdat het circuit dat aan kop zou liggen helemaal niet jouw voorkeur wegdraagt). Hopelijk ben ik duidelijk genoeg :+ .
Big John
16-11-2002, 02:28
Ik denk toch 2 hele goede links te hebben waar alle tracks wel te vinden zouden moeten zijn.
Ik kan Monza met kombaan echter niet vinden ... ?
( http://gplpp.com/ en http://magnust.d2g.com/ hebben 'm dus niet)
monza met de kombaam is milano en bj:
http://magnust.d2g.com/
Sorry voor de onduidelijkheid, Monza met de kombaan heet inderdaad 'Milano'.
Als rechtgeaarde Ferrari-rijder zou je keuze eigenlijk all moeten vaststaan BJ ;).
Snetterton is een stop&go circuit, milano topspeed circuit en zeltweg een beetje van niks :D
Werner333
16-11-2002, 14:10
Ik ga voor Milano.
Big John
16-11-2002, 16:12
Tjonge, ze hebben die kombaan inderdaad niet voor niets weer uit Monza gehaald. Da's inderdaad een levensgevaarlijk ding.
Ik maakte een dermate zware crash mee dat ik in enen weer naar m'n desktop zat te staren...zelfs GPL overleefde die crash dus niet :eek:
Met bijna 24 uur vertraging : rolleyes:, maar het is er toch van gekomen. De poll is dus gesloten.
Winnaar = Milano.
FleaBite
16-01-2003, 20:56
Als je zegt "Monza met kombaan", is het dan op de kombaan dat je zal rijden? of neem je een stuk van het gewone circuit mee ook? 't is een beetje onduidelijk voor me :confused:
Het is een combinatie van beide.
Hier kun je het downloaden : http://www.colintaber.com/snrl/milano/
Timpreza
18-01-2003, 18:49
Jammer... maar niets aan te doen, kheb mijn best gedaan ;)
Wanneer is die race?
vBulletin® v3.8.2, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.