Log in

View Full Version : Nieuw racegame van Codemasters


DJ Scorpio
13-06-2003, 08:12
Na DTM Race Driver komt Codemasters nu met een Indycar-game, er is reeds een demo beschikbaar :)

Meer info kan je hier vinden:
Codemasters Benelux (http://www.codemasters.com/mainpage.php?territory=Dutch)

Of hier:
Gamer.nl (http://www.gamer.nl/nieuws/18070)

Have fun !!!

airco
13-06-2003, 08:45
Lijkt me toch overduidelijk in Games te horen :+ :rolleyes:

==> games

krikke
13-06-2003, 17:20
En ik laat me telkens vangen met die Codemasters games. Een download van een 150Mb die het ongeveer een tiental minuten uithoudt op m'n harde schijf... ik vraag me af wie dit koopt :rolleyes: :mad:

Obi-Jan
13-06-2003, 17:37
Komaan Krikke.... dit IRL spel is lange zo slecht nog niet.

Mijn stuurtje wordt herkend en de analoge besturing werkt naar behoren.... da's toch al iets.

Ok, niet van het zelfde niveau als NR2003 / GTR2002 / LFS, maar toch zeker geen rommel. En het is nog niet af he.... er zal hier en daar nog wel wat aan verbeteren (spiegels zouden geen slechte zaak zijn :D).

Jan.
=---

sledge
13-06-2003, 17:46
140Mb gedownload ---> 99% completed. BAM! download geblokeerd

Poging2 :

140Mb gedownload ---> 99% completed. BAM! download geblokeerd


Ewel merci...

Raceboy
13-06-2003, 17:51
als jullie nu is op www.fragland.be zouden downen he :cool:

sledge
13-06-2003, 18:00
Originally posted by raceboy
als jullie nu is op www.fragland.be zouden downen he :cool:

Graag... Alleen:

De pagina kan niet worden weergegeven.
De pagina waarnaar u zoekt, is momenteel niet beschikbaar. Er zijn mogelijk technische problemen met de website of u moet mogelijk uw browserinstellingen aanpassen.

--------------------------------------------------------------------------------

Probeer het volgende:

Klik op de knop Vernieuwen of probeer het later opnieuw.

Controleer of u het juiste adres hebt opgegeven, als u het adres van de pagina in de adresbalk hebt getypt.

Klik als u de verbindingsinstellingen wilt controleren op het menu Extra en vervolgens op Internet-opties. Ga naar het tabblad Verbindingen en klik op Instellingen. De instellingen dienen overeen te komen met de instellingen die uw LAN-beheerder of Internet-provider u heeft gegeven.
Microsoft Windows kan het netwerk onderzoeken en de netwerkverbindingsinstellingen automatisch bepalen, als uw netwerkbeheerder dat mogelijk heeft gemaakt.
Als u wilt dat Windows de instellingen probeert te vinden,
kunt u op Netwerkinstellingen detecteren klikken.
Voor sommige websites is 128-bits verbindingsbeveiliging noodzakelijk. Klik op het menu Help en vervolgens op Info om vast te stellen welk beveiligingsniveau bij u is geïnstalleerd.
Als u een beveiligde website probeert te bereiken, dient u ervoor te zorgen dat uw beveiligingsinstellingen dit ondersteunen. Klik op het menu Extra en vervolgens op Internet-opties. Ga op het tabblad Geavanceerd naar het groepsvak Beveiliging en schakel de opties SSL 2.0, SSL 3.0 en TLS 1.0 in.
Klik op de knop Vorige als u een andere koppeling wilt proberen.



Kan de server niet vinden of DNS-fout
Internet Explorer


:D ;)

Raceboy
13-06-2003, 18:13
dat ligt dan wel aan u want bij mij werkt het :p

Oneliner
13-06-2003, 18:18
Is die demo maar 113.7 op fragland?

Raceboy
13-06-2003, 18:22
straf he ;)

neenee das gewoon iemand die ene foutje gemaakt heeft.

A.J.
27-06-2003, 12:00
Awel ik speel niet vaak games maar heb INDY RACING gehaald (PS2) en vind het echt de moeite.
Vooral omdat je de echte indy500 kunt rijden, 200 rondjes over the brickyard.

Raceboy
27-06-2003, 12:55
Wow Andy is een gamer :) Ik ga het zeker kopen. Het is misschien niet allemaal superrealistisch maar het is zeker dolle pret.

redje
27-06-2003, 23:07
Ik heb da gedownload van de site van codemasters, maar als ge da wilt installeren, zegt dat 'Error reading setup installation file'. :( :( :(