View Full Version : geen Pagani in Le Mans
bron: dailysportscar.com
om diverse redenen trekt Force One zich terug, de gelukkige is Seikel,
Joost
Dan zal de LMES ook wel een "no go area" worden, oftewel het zal een tweede Bitter worden ;)
Originally posted by joost
bron: dailysportscar.com
om diverse redenen trekt Force One zich terug, de gelukkige is Seikel,
Joost
Dit bericht werd gisteren via een website gelanceerd, maar werd niet bevestigd door Force One, noch door de ACO...
Anthony Kumpen bevestigde trouwens enkele minuten geleden dat de wagen tot op heden NIET teruggetrokken is, ondanks eerdere uitspraken van Toine Hezemans.
Van pitstoptv.be:
Toine Hezemans, Carsport Modena: "Na het ongeval in Vallelunga hadden we onvoldoende tijd om de auto voort te ontwikkelen. Bovendien ligt het programma stil, omdat Pagani weigert de auto te homologeren voor FIA GT door Carsport Modena, zoals het eerst was overeengekomen."
"Daarmee raakt het programma in moeilijke papieren, omdat de markt voor enkel ALMS en LMES zeer beperkt is."
Voor het volledige artikel, zie pitstoptv.be (http://www.eyes-e-tools.com/customer/pitstop/nieuws/NEWshow.asp?seq=13324)
Er zijn dus meer problemen dan alleen technische. Zoals Marshal al zegt: het lijkt een 2e Bitter verhaal te worden.
Dat heel Pagani project is stillaan een fiasco aan het worden vrees ik...
Originally posted by stijnconinx
Dat heel Pagani project is stillaan een fiasco aan het worden vrees ik...
Dat heb ik eigenlijk in verband met de deelname door Toine Hezemans al altijd gedacht. Mike Hezemans is denk niet voor niets in zee gegaan met Barron-Conner dit jaar.
Helaas...:(:(:(
Pas vanmorgen werd de terugtrekking van de Pagani Zonda officieel bericht Racingworld.be
Werner333
27-05-2004, 19:17
Originally posted by Marshal
oftewel het zal een tweede Bitter worden ;)
Hadden we dat verleden jaar niet al voorspeld Mark? ;)
Originally posted by Werner333
Hadden we dat verleden jaar niet al voorspeld Mark? ;)
Fout;) reeds in 2002:D hadden we al sterke vermoedens dat het weleens fout kon aflopen, zie deze thread (http://forum.depaddock.eu/showthread.php?s=&threadid=4081)
vBulletin® v3.8.2, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.