![]() |
Financial meltdown, wie moeten er allemaal stoppen?
Het zal niemand ontgaan zijn dat we in de laatste weken alleen maar zwaar negatief nieuws te verwerken krijgen. Euro's en Dollars verdampen alsof het niets is. Financiele instellingen vallen om of staan op de rand van omvallen. Dat kan volgens mij niet zonder gevolgen blijven voor de autosport.
De eerste die gaat stoppen is Team Essex Invest uit de LMS, officieel omdat de sportieve doelstllingen behaald zijn ;) Welke teams of series gaan nog zware klappen oplopen? |
Rollcentre met Deutsche Bank schijnt ook een onzekere toekomst te hebben.
|
Het volgende slachtoffer heeft zich aangediend:
Quote:
|
Quote:
Bron Autosport 02-10-08 |
Niet alleen teams..........
Het kan niet anders dat bepaalde fabrikanten programma's moeten opdoeken in WRC, WTCC, FIA GT, ALMS, LMS, NASCAR, F1 of in welke klasse dan ook. Misschien nog niet in 2009...............maar deze tik gaan we met zijn allen voelen. Quote:
|
Je kunt het lezen zoals je het wilt ;) Het ligt er maar aan welke bril je op je neus hebt :)
Quote:
|
Quote:
Interviews met Nelson v/d Pol en Dick Freebird staan hier en hier online. |
Geen AM's van Jetalliance in Argentinie "due financial reasons". Welke gevolgen gaat dat voor 2009 hebben? Is er nog een Citation Cup?
Virgo uit de LMS ziet zijn financier Jim McWhirter verdwijnen. Virgo wil doorgaan met funded drivers. Succes heren! Bron: autosport 30-10-08 |
Quote:
|
Niet alleen teams en organisatoren gaan op de fles, ook de leveranciers! Dit is toch wel een bekende naam: Grand Prix Racewear
Quote:
|
Het DTC was een van de betere toerisme kampioenschappen in Europa maar in de laatste paar weken hebben ze daar aardig wat slecht nieuws te verteren gehad.
Quote:
Quote:
Quote:
|
Quote:
|
Waar er winnaars zijn, zijn er ook verliezers, maar ook anders om.
zo meld pitstop.tv dat volkswagen record cijfers heeft gehaald met de verkoop van haar modellen. Wel opvallend is dat volkswagen zo goed als nergens in de autosport actief is, toch niet als fabrieks team, we hebben de dakar troepen, dan hebben we de scirocco's gehad tijdens de 24h van de nurburgring, voor de rest komt me niet direct een kampioenschap in me op waar ik fabrieks volkswagens heb zien rijden. :eek: |
------
|
Quote:
en dan heb je nog locale cups zoals in Amerika de Jetta TDI cup |
All times are GMT +2. The time now is 12:21. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.