De Paddock

De Paddock (http://www.depaddock.eu/forum/index.php)
-   BSOT/ Belcar Sprint & Belcar Sprint Historic (http://www.depaddock.eu/forum/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Voorlopige deelnemerslijst 500km van Zolder (http://www.depaddock.eu/forum/showthread.php?t=18854)

BSOT 09-06-2009 03:06

Voorlopige deelnemerslijst 500km van Zolder
 
Hier willen we jullie graag op de hoogte houden van de ingeschreven deelnemers 500km van Zolder X-Day.

Klasse 1

102 MSQ Team - Quartier / TBN - BMW E46 GTR
103 AD Sport - Lumbeeck / Marchal - Viper GTS
105 AD Sport - Lagrange / Derdaele - Porsche 996 Bi Turbo

Klasse 2

001 Speedlover - Raus / Mattheus - Porsche 997
200 RS Motors - Powercars - Van Oost / Maes - Porsche 996
201 Prospeed Competition - Penders/Lamot- Porsche 911 GT3 RS
202 Speedlover - De Coster / Brody - Porsche 997
205 First Motorsport - Derdaele / Renard / Van Kouwen - Porsche 996 GT3 SC
206 ZGroup Euroseal - Lamster / Zadnikar - Porsche 996 RS
207 G & A Racing - Kenis / Smets - BMW M3 GR N
210 Mc Donalds Racing - Bouillon / Voets - Porsche 996
211 Speedlover - Van Beurden / Bruynoghe - Porsche 996
221 Beliën Motorsport - Beliën / Cuyvers - BMW M3 GR N
224 Speedlover - Gelade / Muller / Sandona - Porsche 997 GT3
225 First Motorsport - Van de Heuvel / Van Vliet - Porsche 996 GT3 SC
240 FM Racing - Clocheret / Van den Bossche / Van der Biest - Porsche 996 GT3
250 First Motorsport - Van Rompuy / Van Rompuy / Verbist - Porsche 997 GT3 cup
255 First Motorsport - Gerritse / Stoltse - Porsche 996
299 EMG Franssen 1 - Franssen A / Neyens -Porsche 996 GT3

Klasse 3

300 EL Racing - Werckx / Werckx - BMW M3
301 BMW Team Romein - Sluys / De Neef - BMW 130i
307 Echo Racing Team - Cuyvers B / Reyskens - BMW M3 E36
311 Recy Team - De Vocht / Van Loo - BMW 120d
315 MSE - Jennen / Peeters - BMW 1M GTR 3.2
316 MSE - Van Manshoven / Beckers / Van Samang / Van Samang - BMW 1
320 Team Charly Racing - Brinkmann / Jakobs - BMW M3
322 KS Motorsport - TBN/TBN - Ginetta G50
321 Saker Belgium - Jeuris / Vetters - Saker
333 Van Herck Racing - Van Herck / Van Herck - Mazda RX7
355 Team DTC - Bader / Meys - Mitsu Evo VIII
399 EMG Franssen 2 - Franssen R / Franssen P - BMW M3 E46

Klasse 4

401 Polly's Racingteam - Polderman / Keymel - Renault Clio III
402 Westend Racing - Declerck / Vermote / Devos - VW Golf
404 BRV Racing - Vermeeren / Aerts - Renault Clio III
407 Brother Racing Team - De Hoen / Poelman - Renault Clio II
408 Brother Racing Team - TBN / TBN - Renault Clio III
409 LSD Racing 2 - Leten / Oosterlinck - VW Golf
417 G&R Motorsport 2 - VdW Ron / VdW Harry - BMW M3 E30
418 WDB Toyota Racing - De Bruyn / Beaudoux - Toyota Corolla
421 Wiliquet - Wiliquet / Wiliquet - Lotus Elise MkII
424 GF Racing - Fastres - BMW M3 E30
445 G&R Motorsport 3 - Dierckx / Dierckx - BMW M3 E30
446 G&R Motorsport 1 - Deckers / Geelen / Beyers - BMW M3 E30
448 Traxx Racing Team - Voet / Van den Broeck - Renault Clio III
467 DJB Racing Buffet / Buffet - Renault Clio III
469 LSD Racing 1 - Van Kuyck / TBN - Renault Clio II
470 Stevens Racing - Stevens / Jonckheere - Renault Clio III
491 True Racing - Dodemont / TBN - Renault Clio II
499 EMG - Kievit Racing - Van de Broeck / Cornelis / Renmans - Renault Clio III

BSOT 09-06-2009 03:07

Preview DSMEC: Veel favorieten in onvoorspelbare uithoudingsrace
 
Veel favorieten in onvoorspelbare uithoudingsrace

Komend weekend wordt in het kader van de X-Day de derde manche van de Dunlop Sport Maxx Endurance Cup op gang geschoten. Met een wedstrijd over 500 km of maximaal 240 minuten zijn we aanbeland bij de op één na langste wedstrijd van het seizoen. Vorig jaar werd de race afgevlagd na 125 ronden, maar de weersomstandigheden, code 60 of andere onvoorziene omstandigheden kunnen er mogelijk toe leiden dat de winnaar de 500km niet haalt, en dan wordt de wedstrijd na 240 minuten afgevlagd.

Gedurende een kleine twee maanden tussen de laatst verreden race van de DSMEC en de 500 km of Zolder hebben de teams en piloten ruimschoots de tijd gehad om de messen te herslijpen. De Dunlop Sport Maxx Endurance Cup sluit de X-Day af die bol staat van sensatie en een mengelmoes is van autosport, motorraces, stunts en animatie. De afwezigen zullen eens temeer ongelijk krijgen.
Een race over 500 km is een echte uitputtingslag waarbij naast snelheid en regelmaat ook de strategie een belangrijke rol gaat spelen. Er zijn twee verplichte pitstops en de bevoorrading gebeurt terug aan de manuele tankinstallatie van Circuit Zolder. Vele teams zullen dan ook de concurrentie nauwlettend in de gaten houden en speculeren op het verbruik van de wagens. Een wedstrijd binnen de wedstrijd die altijd leuk om volgen is.
Bij races van lange adem vergroot uiteraard ook het favorietenkransje. De kans op mechanische tegenslag is dan ook groter en ook de consumptie en de pilotenwissels spelen een belangrijke rol. In iedere Klasse zijn er dus een pak teams die in aanmerking komen om met de grootste beker te gaan lopen.

Klasse 1 krijgt er naast de MeXT-Mosler, de MSQ-BMW V8 en de AD Sport-Viper nog een exemplaar bij. Gestaag kruipt de Klasse 1 richting vijf wagens wat hen dan reglementair in staat stelt om punten te gaan sprokkelen. De vierde wagen die in stelling wordt gebracht is de Porsche Biturbo van AD Sport voor Niels Lagrange en Patric Derdaele. De jonge Limburger wil zich verder ontwikkelen met snellere wagens en ging daarvoor aankloppen bij AD Sport. First Motorsport en Lagrange gaan in vriendschap uit elkaar en een nieuwe samenwerking in de toekomst behoort tot de mogelijkheden.

In Klasse 2 won het duo Penders/Lamot de eerste twee wedstrijden met de Porsche 996 RSR maar scoorde slechts éénmaal omdat ze pas vanaf de tweede race opteerden om op Dunloprubbers te rijden. In de tussenstand van het kampioenschap zwaait voorlopig RS Racing-Powercars de plak met het duo Maes/Van Oost dat al tweemaal de Porsche 996 Supercup op het podium hees en nog maar drie punten van de maximale score liet liggen. Achter het West-Vlaamse duo volgt de Speedlover-armada met De Coster/’Brody’, Raus/Mattheus en Bruynoghe/Van Beurden. Deze drie achtervolgers worden door amper drie punten gescheiden. Vijfde in de tussenstand is de eerste First-Porsche van Lagrange/Renard - Lagrange zal deze race worden vervangen door Van Kouwen en Dylan Derdaele - die deze plaats deelt met de vierde Speedlover-Porsche van De Coster/Tavernier. De ProSpeed-Porsche van Penders/Lamot en het exemplaar van JD Competition by KS Motorsport met De Laet/Vollebergh hebben reeds elk een 0-resultaat achter hun naam staan, maar deden een mooie inhaalbeweging tijdens de tweede race. Zij volgen op plaats 7 en 8. Beide teams beschikken echter over de snelste bolides van Klasse 2 en zullen ongetwijfeld gestaag verder opklimmen richting de kop van het klassement. De carambolage tijdens de start van de tweede race kende ook zijn weerslag in de tussenstand. Vooral Beliën/Cuyvers (BMW M3) en Derdaele (Ultima) verloren kostbare punten. Het is ook uitkijken naar andere Porsches met ondermeer de nieuwkomers Franssen en Lamster/Zadnikar die stilaan hun bolide onder de knie krijgen.
Patric Derdaele liet zoon Dylan tijdens de tweede manche (First-Porsche) en de 6 Hours of Dakar (MINI) proeven van de autosport en de 17-jarige Limburger doet het meer dan behoorlijk. Dylan tekent komend weekend terug present op een Porsche 996 GT3 Supercup van First Motorsport.
“Het wordt een leerproces waarbij we niet over één nachtje ijs gaan. Dylan moet kilometers verorberen en de 500 km of Zolder is daar ideaal voor. Er is terug flink gesleuteld aan de Ultima en de bedoeling was om samen met Dylan de Britse GT te bemannen. Maar we kunnen de nieuwe onderdelen niet testen op donderdag en dus moesten we een andere oplossing vinden. En die vond ik bij AD Sport en Lagrange met de Porsche Biturbo. In de toekomst kan ik ook steeds beschikken over een Porsche 997 GT3 die ik ondertussen heb aangekocht”, aldus Derdaele senior.

De 500 km of Zolder was vorig seizoen een uitputtingslag die onder een loden zon uiteindelijk werd gewonnen door vader en zoon Van Rompuy. Momenteel heeft de familie Van Rompuy door diverse aanrijdingen nog niet veel geluk gekend tijdens de eerste twee wedstrijden en vertoeven ze in de kelder van het klassement. En dit ondanks het feit dat ze van First Motorsport telkens een supersnelle 997 onder de bips krijgen geschoven. De Antwerpenaars laten echter het kopje niet hangen en azen op revanche. Tijdens de 500 km of Zolder krijgen ze versterking van François Verbist. Met samen negen Porsches worden Speedlover en First Motorsport terug de hofleveranciers van de DSMEC.

Klasse 3 kende reeds heel wat verschuivingen en twee leiders. In Francorchamps lag er net als vorig seizoen geen maat op de Mazda RX7 van Wim & Werner Van Herck. Maar pech in de tweede manche en de mooie overwinning van de Saker van Jeuris/Vetters brachten twee BMW’s aan de leiding. Zijnde de 120 diesel van de Vocht/Van Loo en de MSE 1M GTR van Jennen/Peeters. Deze tellen amper vier punten voorsprong op het exemplaar van de broers Werckx die op hun beurt de hete adem van de Saker en de Mazda in hun nek voelen. De andere bolides van het Beierse merk met Brinkmann/Jakobs, Cuyvers/Reyskens, Franssen/Franssen en Beckers/Van Samang volgen op een zakdoek. Veel wordt verwacht van de Mitsubishi Lancer EVO8 van Alain Bader die stilaan het potentieel van deze superbolide onder de knie heeft.

Polderman is momenteel ongetwijfeld de ‘numero uno’ van Klasse 4. De uittredende kampioen rijdt momenteel de pannen van het dak en leidt met het maximum van de punten. BRV Racing met het snelle jonge duo Vermeeren/Aerts werd tweemaal tweede maar moet voorlopig de suprematie van Polderman ondergaan. De Nederlander die de eerste twee races alleen afhaspelde krijgt nu het gezelschap van zijn landgenoot Michel Keymel. Op de derde plaats zien we opnieuw een Renault Clio van Van den Broeck/Voet, die in wedstrijden van lange adem steeds een gevaarlijke outsider is. De G&R-BMW M3 van Deckers/Geelen/Beyers staat op de vierde plaats op amper één puntje terwijl de Clio’s van Gabriël Racing, Stevens Racing en de tweede G&R-BMW M3 op een gedeelde vijfde plaats staan. Voor Jordy Dodemont wordt het een belangrijke wedstrijd. Op Circuit Zolder sleepte de True Racing-piloot een derde plaats uit de brand terwijl hij door een defecte thermostaat niet scoorde in Francorchamps. Vorig seizoen liet deze Youngster zich opmerken en was een tijd lang in strijd voor de titel. Bij True Racing zijn ze volop op zoek naar een tweede snelle en betrouwbare piloot om Dodemont terug naar de voorste gelederen te loodsen.

In het Team Championship zit alles nog heel dicht bij elkaar. Polderman (Klasse 4) staat met twee overwinningen op rij aan de leiding en de Nederlander zal naar eigen zeggen alles in het werk stellen op het zo te houden. Maes/Van Oost (Klasse 2) delen de tweede plaats met Vermeeren/Aerts (Klasse 4) op twee punten van de leider. De Vocht/Van Loo en Peeters/Jennen (Klasse 3) staan ex aequo op de vierde plaats op vier punten terwijl tussen hen en de 12de plaats maar een verschil is van vier punten. En daar zitten een pak kleppers tussen. We mogen ons dus ook hier aan een aantal verschuivingen verwachten.

Méér info, timing en tussenstanden op www.dunlopendurancecup.be

GT2-R 09-06-2009 08:17

Argh, nu rijdt er nog eens een biturbo op Zolder en kan ik er toch niet bij zijn zeker. Toch mooi dat er opnieuw eentje bijkomt in K1 :)!

guntha 09-06-2009 11:47

207 G & A Racing - Kenis / Smets - BMW M2 GR N

m2 GRN ? was dat voor iets? Misschien m3?

edit: heb het al gevonden, typfoutje :)

BSOT 09-06-2009 13:08

Forfait van de Mosler en JD Competition

Clio erbij voor Brother Racing team en de Ginetta voor KS

RKG 09-06-2009 13:24

Gaat Mext niet met de porsche rijden in de plaats?

Sir Kwietje 09-06-2009 16:18

:p twee keer EMG Franssen 2 :)

BSOT 09-06-2009 16:44

Thanks, is aangepast

BSOT 09-06-2009 21:11

Jullie raden nooit wie me daarnet belde en wie we terug aan de start zullen zien verschijnen, jawel, de immers sympathieke André Carlier!

FM Racing vervoegt opnieuw de rangen in Klasse 2

Eindelijk opnieuw 18 wagens ik Klasse 4

Mark 09-06-2009 21:20

Quote:

Originally Posted by Dunlop BeLux (Post 248944)
Jullie raden nooit wie me daarnet belde en wie we terug aan de start zullen zien verschijnen, jawel, de immers sympathieke André Carlier!

Met de M5? Dat zou pas mooi zijn :)

Teller staat op 49 :applaus:

GT2-R 09-06-2009 21:51

Proficiat! Zeker in deze tijden van economische crisis mogen jullie trots zijn!

BSOT 09-06-2009 22:11

Quote:

Originally Posted by Mark (Post 248945)
Met de M5? Dat zou pas mooi zijn :)

Teller staat op 49 :applaus:

Als André zijn formulier stuurt staan we op 50. En neen, het is niet de M5 ;)
We wachten nog op bevestiging van:
Lammertinck
DVB Racing
Gabriel Racing

Zeker afwezig wegens omstandigheden van vast ingeschreven teams:

Petroons Racing
PDG Racing
JD Competition
Team Stig

Kan dus nog iets meer worden maar alvast opnieuw meer dan tevreden.

Wat ik nog gerealiseerd wil zien is een Honda of andere 2-liter tegen de Clio's in Klasse 4. Seat? BMW 2-liters?

BSOT 09-06-2009 22:18

Quote:

Originally Posted by RKG (Post 248932)
Gaat Mext niet met de porsche rijden in de plaats?

Blijkbaar niet neen, zonde. Rede van forfait is het niet op tijd beschikbaar zijn van de wisselstukken bij Short.

Thomaske 09-06-2009 22:50

Benny Smets, de invoerder van Ginetta in België, zal de Ginetta delen met Vanbellingen als ik me niet vergis!

BSOT 09-06-2009 23:10

Quote:

Originally Posted by Thomaske (Post 248956)
Benny Smets, de invoerder van Ginetta in België, zal de Ginetta delen met Vanbellingen als ik me niet vergis!

Yep, samen met Vandermaessen

AlainH 10-06-2009 01:40

Quote:

Originally Posted by Mark (Post 248945)
Met de M5? Dat zou pas mooi zijn :)...

De ///M5 staat bij VDS Racing Adventures ( ik ben die precies gevolgd lol ) en heeft met de 24h of Dubai 2008 zijn laatste race gereden...

André zal wss met de E36 ///M3 rijden ?
Ik denk dat ik een kijkje kom nemen zondag :)

RKG 10-06-2009 10:03

Quote:

Originally Posted by Mark (Post 248945)
Met de M5? Dat zou pas mooi zijn :)

Teller staat op 49 :applaus:

Op hun site staan 4 bmw's: E46 gtr, E30 M330, E30 320i, E36 M3.

Hij mag ze voor mij allemaal inzetten :D

RKG 10-06-2009 10:05

Quote:

Originally Posted by Dunlop BeLux (Post 248950)
Wat ik nog gerealiseerd wil zien is een Honda of andere 2-liter tegen de Clio's in Klasse 4. Seat? BMW 2-liters?

Misschien eens polsen bij Surinx racing, of kijken of die Aussies nog in het land zijn.

serge 10-06-2009 17:03

Surinx heeft snelle Honda's, maar die maken spijtig genoeg allemaal te veel lawaai voor de DSMEC.

reys 10-06-2009 23:50

Jammer dat er enkele teams, mij goed bekend, niet kunnen deelnemen!
Neemt niet weg, ik kom zondag gewoonte getrouw langs!

reys 10-06-2009 23:56

Vraagje, rijden de MC Donalds mee voor de punten, of terug om een potje te biljarten? :confused:
Niet grof bedoeld, maar lijkt mij toch goed om weten...

Thomaske 11-06-2009 11:38

Quote:

Originally Posted by reys (Post 248996)
Vraagje, rijden de MC Donalds mee voor de punten, of terug om een potje te biljarten? :confused:
Niet grof bedoeld, maar lijkt mij toch goed om weten...

Het komt zo wel over hoor! Het was niet de fout van de McDonalds Porsche dat dit gebeurd was bij de start maar een samenloop van omstandigheden. Als die dit dan had die dat niet.. Always the same!

Ze kunnen alleen strijden voor de punten als ze op Dunlop rubber staan. Vorige keer was het nog Michelin maar de kans zit erin dat ze overstappen op Dunlop. Daar ze er nog een hele hoop hebben liggen van de 10 Hours 2008.

Mvg

reys 11-06-2009 23:45

Quote:

Originally Posted by Thomaske (Post 249002)
Het komt zo wel over hoor! Het was niet de fout van de McDonalds Porsche dat dit gebeurd was bij de start maar een samenloop van omstandigheden. Als die dit dan had die dat niet.. Always the same!

Ze kunnen alleen strijden voor de punten als ze op Dunlop rubber staan. Vorige keer was het nog Michelin maar de kans zit erin dat ze overstappen op Dunlop. Daar ze er nog een hele hoop hebben liggen van de 10 Hours 2008.

Mvg

Ok, sorry , maar kijk toch eens naar mijn vorige post betreffende:
http://www.forum.depaddock.eu/showth...t=18626&page=3

;)

Raceboy 14-06-2009 19:46

Nergens een uitslag: alle journalisten zaten in le Mans zeker?

RKG 14-06-2009 19:48

http://www.raceresults.nu/uitslagen/...f%20Zolder.htm

Het was spannend met de viper die op 2 ronden van het einde nog voorbij de Porsche van Powercars ging.


All times are GMT +2. The time now is 13:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.