![]() |
promotion night
Tijdens de race promotion night in Zolder zal ik samen met Philip Jacobs, Olivier Bruixiola en Caroline Griffnée het stuur delen op de officiele wagen van Toyota Belgium.
|
als mij is iemand kan helpen alstublieft,
ik heb da blijkbaar verkeerd gezet... Sorry... |
dank u wel aan diegene die mij geholpen heeft!
|
graag gedaan ;)
|
Véél succes Kelly, Philip, Olivier & Caroline. :gas: :gas:
|
Re: promotion night
Quote:
|
Re: Re: promotion night
Quote:
met wat gaat ge rijden??? allesinds ook voor u heeeeeeeel veeeeeeeeeeeel succes, en dat we mogen aankomen he!? |
Re: Re: Re: promotion night
Quote:
Ons doel is aankomen, en dan fuiven... zorg maar dat ge der zijt hé... greetz |
Kon weleens een drukke RPN worden............verwachtingen gaan uit van 60 deelnemers. Dit positieve roddeltje hoorde ik vanmiddag in Zolder.
|
Very nice! :cool: :)
|
Quote:
|
Quote:
|
Re: promotion night
Quote:
Ons team gaat net zoals vorig jaar de 10 uren aanvatten met 2 piloten. Om de 2 uur 30 min pitten. |
oo nee gij,
is puur voor de fun, een mooie afsluiter voor ons yaris seizoen, en ik denk dat we een mooi kwartet vormen. wij hebben niks te bewijzen en komen puur voor t amusement, en het zou de eerste keer zijn dat ik samen met philip rij, normaal rijden we tegen elkaar, dit is eens iets anders. ik kijk er echt naar uit... |
Da zal wel Kellyke. :) K hoop da ge aankomt en nog een goei klassering der boven op maar met zo een sterk kwartet zal da wel lukke e. :gas:
|
Quote:
Is het echt de eerste maal dat je samen met Philip rijdt? Ik dacht dat jullie reeds een tijdje samen zijn |
Quote:
|
ahum ahum,
inderdaad Peter, Philip en ik zijn al meer dan 3 jaar samen maar nooit eerder deelde wij het stuur op dezelfde auto in een race, tuurlijk rijden bijna dagelijks samen maar.......................... ik ga daar maar beter niet over uitwijden zeker........hihi |
Quote:
|
pas op he!!
ik ben altijd serieus zulle! |
:p
|
Kelly... Gij... serieus... ? Miljaar, da nieuws heb ik gemist, daar moet ik sebiet es een persbericht over gaan plaastsen se... (Sorry PDS, ge had maar sneller moeten zijn :D ... grapje..)
|
Quote:
|
Quote:
|
Quote:
|
Quote:
Dan nog, ik blijf een serieus iemand.... |
Quote:
|
ge moet maar is komen kijken als ik slaap...
|
ALS ge slaapt ... :D :D
|
Quote:
|
Quote:
|
Quote:
|
IK snurk nie, ik ben een heel rustige...
Seg enne, is dit nu niet iets wat niks met de Promotion Night te maken heeft???.... Tenzij we het hier hebben over de 10 uren serieus zijn met Kelly Jamers.... |
allemaal on-topic :) Wij zijn over u bezig en gij neemt deel aan de 10 uren koers :D ;)
|
Hmmm... 10 uren wel... serieus zijn met Kelly Jamers... da weet ik nog niet zo... LOL :p :p :p
|
Da kunde véél lol meebeleve ma serieus zijn? :confused: :p :p :p :p
|
Morgen ga k trainen met de yaris van toyota belgium
(eindelijk is iemand die terug wa serieus praat verkoopt...) |
Wij zullen er ook zijn
|
Drieco
Hello Dries,
Gemaskert ??? :D Ik ga proberen vasttapijt al mee te brengen, voor de rest zou ik de mezaninne eens willen bekijken en vooral verder afspreken met jou voor Zaterdag. See ya Luc GM RACING |
Ik ben morgenvroeg rond 10.00 daar om alles te beginnen opbouwen. Wat betreft het tapijt, heb hier al nieuwe gevonden. Toch bedankt voor de moeite. Als jij ook kan komen morgen kunnen we nog even kijken wat we nodig hebben. Vrijdag ben ik daar ook om alles verder af te werken.
Kan je me straks nog even bellen Luc om verder af te spreken. |
All times are GMT +2. The time now is 16:27. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.