![]() |
Leuke transkits gezocht
Zondag ga ik een bezoekje brengen aan domino models in Westouter. En volgens hun site hebben ze daar een enorme stock aan modellen en transkits.
Weet er soms iemand een leuke transkit (liefst voor tamiya model)?? |
de Belcar Corvette van Goossens/Lamot.
|
Voor de Tamiya Peugeot 206 WRC bestaat er een decal transkit waarmee je de Condroz 2003 versie van Freddy Loix kunt maken. Als je nog geld over hebt, kan je ook nog - voor dezelfde wagen - een update set kopen waarin 2 deuren zitten met wat PE spul. Dus om de 206 van Loix te bouwen met opstaande deuren. ;)
|
Quote:
Maar de enige afknapper was de prijs voor de verf... 11 euro bovenop de kit enhet model zelf... |
Quote:
|
Quote:
|
www.dominomodel.be
en dan vooral bij renaissance, reji model.... Maar ik vind er toch geen corvette tussen... Dacht wel dat revell de corvette had.. |
Is inderdaad bij revell.
Stond in het weekend in spa te koop. Transkit + corvette voor 35€ |
Quote:
|
Corvette van Revell is 1/24ste.
|
Quote:
|
tamiya GT3 met transkit voor freisinger porsche ;);)
|
Tamiya Ford Focus met RedBull-transkit vinnek best wel een geslaagde combinatie :cool:
|
Zondag is er daar wel nen soort markt. Was eerste en laatste keer dat ik daar de zondag geweest ben (kon in geen uren mijnen auto kwijtraken) en in de winkel liep het over van Fransen die goeikoopsigaretten kwamen inslaan. Sindsdien bestel ik de dingen die ik nodig heb via hunne site (service is goed en prijzen vallen goed mee).
|
Quote:
|
Interessant om iedereen zijn goesting eens te zien. Dus Kulgan, wat wordt het?
- Peugeot 206 WRC - Corvette C5R - Porsche GT3 - Ford Focus WRC deze doe ik er nog bij - Impreza van Snijers (is enkel decalvel) Nog iemand een idee? |
wel effe denke, wat hebben wij nog allemaal binnen :)
206 WRC van thiry met BASTOS (barum rally) 206 WRC van thiry in de condroz 2003 206 WRC van loix in de condroz 2003 impreza wrc 2003 van snijers in de condroz 2003 (basis heller :D ) en voor de rest, vraag naar mij in de winkel dan kan ik u wel eens al de transkits tonen ( Renaissance, Studio 27, Reji) keuze genoeg. En btw, nog iets nieuws. Normaal gezien zal eind augustus de Skoda Fabia WRC uitkomen in kit op schaal 1/24 (Reji model). Preciese leverdatum weten we nog niet, hopelijk nog binnen augustus. En ook nog exclusief bij domino de decal van Patrick Snijers Ieper Westhoek Rally 2004 (met domino als sponsor op de neus :D ) mvg Steven |
Quote:
|
Quote:
Heb hier al elke middagpauze op de site zitten kijken... Ik denk dat ik daar van s morgens tot s avonds ga rondlopen en weer veel te veel geld ga uitgeven :D |
Quote:
|
Het is dan toch de peugeot 206 WRC van loix tijdens de condroz rally geworden...
Maar dan wel zonder de deuren die open kunnnen... |
Quote:
|
Quote:
|
ik heb tijdens de 24 uren zien staan in het standje van 'Francorchamps'...
Dus ik denk dat je veel kans hebt om hem te vinden tijdens de volgende Belcar race |
Quote:
Greetzz.. Corvetteboy |
Marc Dantinne, de eigenaar is er elke Belcar wedstrijd. Hij heeft niet altijd een even grote stand als op de 24 uur, maar hij is er altijd.
|
Quote:
|
Wat is de URL van de site??
Kan je niet via het internet bestellen? |
http://www.minimodels.be als ik me niet vergis.
|
|
All times are GMT +2. The time now is 01:08. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.