De Paddock

De Paddock (http://www.depaddock.eu/forum/index.php)
-   Autosport algemeen (http://www.depaddock.eu/forum/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Historycar Chimay (http://www.depaddock.eu/forum/showthread.php?t=15910)

DS Racing 17-07-2007 21:03

Historycar Chimay
 
Zijn er het afgelopen weekend soms mensen van het forum naar Historycar geweest op het ciruit van Chimay ?

Ottooke 17-07-2007 21:27

Niet geweest. Wel gelezen dat Rowan Atkinson (beter bekend als Mr. Bean) naar het ziekenhuis is gebracht na een crash. Weet jij hier misschien meer van?

DS Racing 17-07-2007 21:57

Ik ben enkel zaterdag op het circuit geweest:gas: .

Het ongeluk is op zondag gebeurd tijdens een race van de Top Hat Racing Series . Volgens het gene dat ik vernomen heb is dat hij enkele malen overkop gegaan is en hij klaagde over pijn aan de ribben en bekken maar dat alles uiteindelijk wel meevalt.

Ottooke 18-07-2007 19:52

Betreffende het ongeval heb ik nog het volgende gevonden op pitstop:

Quote:

luc withouck:
17/7/2007 om 15:50

In het artikel over de crash van rowan atkinson klopt niet alles , ik was persoonlijk ook als piloot aanwezig en stond met mijn auto in het wagenpark naast die van Mr Bean . Hij was niet gewond , had enkel wat pijn aan de ribben en werd niet naar het hospitaal gevoerd . Enkel de normale medische check up ter plaatse . Dat hij niet kan rijden , geloof ik niet , want hij had toch de 6de tijd op de kwalificaties . Wat wel kan gezegd worden is dat hij spectaculair rijd en niet bang is om “side aways ” te gaan . Aan het ongeval had hij geen enkele schuld , de achterwielen van de auto waren door een technisch defekt volledig geblokkeerd .En in de omgang een zeer sympathieke en eenvoudige kerel zonder kapsones .
Er is weer overdreven in de pers. Blij dat het dan toch nog meevalt.


All times are GMT +2. The time now is 19:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.