De Paddock

De Paddock (http://www.depaddock.eu/forum/index.php)
-   Modelbouw - Op de werkbank (http://www.depaddock.eu/forum/forumdisplay.php?f=70)
-   -   Williams FW11 - Nigel Mansell - 1986 Belgium GP - Tamiya 1/20 (http://www.depaddock.eu/forum/showthread.php?t=21853)

eyckles 07-03-2015 01:05

Williams FW11 - Nigel Mansell - 1986 Belgium GP - Tamiya 1/20
 
Hallo iedereen,

Tijd om een eerste update plaatsen van mijn nieuw project. Het gaat om de 1986 Williams FW11, waar Nigel Mansell in Spa, waar hij ook nog eens mee won. De basis is de Tamiya kit, maar ik ga wel een beetje uitgebreider, dan met de DS3. De remmenschijven zijn van TopStudio, die eigenlijk voor de MP4/5B zijn, maar werken ook perfect voor deze kit. Verder wordt er nog PE setjes gebruikt van Studio27, die eigenlijk voor de FW11B is, maar waar wel het een en ander kan voor dienen. En een PE set van F1 Specialties. Verder veel scratchen en dryfitten pfff ;)

Voorlopig heb ik me bezig gehouden met hetgeen er onder de motorkap zit. Namelijk de luchtkoeling en de ophanging aan de achterkant.

Omdat de luchtkoeling(of hoe heet zoiets) niet in de kit zat, heb ik besloten om deze zelf te gaan maken uit plasticcard van 0,5mm. Op zich goed gelukt, maar moet nog bijgeschuurd worden.

http://i1121.photobucket.com/albums/...image.jpg1.jpg

http://i1121.photobucket.com/albums/...image.jpg2.jpg

http://i1121.photobucket.com/albums/...image.jpg4.jpg

Nadien ging ik verder met de 2 radiatoren, die de turbo's koelen(denk ik). Deze hingen aan elkaar, maar sluiten niet goed aan bij de motor, dus de zaag er in. Gaatjes boren en koperen pinnetjes steken, zodat alles terug goed past.

http://i1121.photobucket.com/albums/...image.jpg3.jpg

http://i1121.photobucket.com/albums/...image.jpg8.jpg

http://i1121.photobucket.com/albums/...image.jpg6.jpg

http://i1121.photobucket.com/albums/...image.jpg7.jpg

De achter ophangen heb ik ook aangepast. De 2 delen die de remschijven ophouden bestonden uit elk 2 delen. Aan elkaar gelijmd, geschuurd. Gaatjes geboord en een koperen pinnetje erdoor en alles zit op zijn plaats. De pinnetjes moeten wel nog aan gepast worden, want ze zijn veel te groot.

http://i1121.photobucket.com/albums/...image.jpg9.jpg

Tot zover de update. Tot de volgende keer. ;)

eyckles 07-03-2015 01:07

En tot slot nog een dryfit van het geheel

http://i1121.photobucket.com/albums/...image.jpg5.jpg

Ik kreeg deze laatste foto er niet meer bij.

TvD 07-03-2015 09:51

Mooie verbouwingen, daar ben ik zeker in geinteresseerd!

Ik vermoed dat je met luchtkoeling eigenlijk "sidepods" bedoelt?

eyckles 07-03-2015 12:00

Ja. Dat was het. De sidepods. Bedankt, maat ;)

Sennake 09-03-2015 23:37

Quote:

Originally Posted by eyckles (Post 283156)
Ja. Dat was het. De sidepods. Bedankt, maat ;)

Ha, da's zo'n pots waarvan je de klep opzij zet dus. Vandaar dat jij dat altijd doet ;)

Cootje555 14-03-2015 22:01

Ziet er goed uit!
Heb je al enig idee op welke wijze je het bodywork blauw gaat maken?
Sluitwerk of de decals uit de kit?

Ik ben erg benieuwd naar je vorderingen!

eyckles 14-03-2015 23:31

Quote:

Originally Posted by Cootje555 (Post 283225)
Ziet er goed uit!
Heb je al enig idee op welke wijze je het bodywork blauw gaat maken?
Sluitwerk of de decals uit de kit?

Ik ben erg benieuwd naar je vorderingen!

Ik ga alle kleuren, waaronder het blauw spuiten. Ik gebruik de Shunko decal set en daar zitten geen baluwe decals bij. Dus spuiten met TS15 van Tamiya.


All times are GMT +2. The time now is 07:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.