![]() |
Wie wordt wereldkampioen 2003
Na 10 races zit het kampioenschap enorm dicht op elkaar. Hoog tijd voor een poll dus !!
|
ALs Ralf zo doorgaat dan wordt het volgens mij Ralf. Montoya heeft ook nog een goede kans;. M. Schumacher lijkt op dit moment om de 3de plaatsten te moeten vechten.
|
Ik heb nog voor Michael Schumacher gekozen. Hij moet nu wel vechten voor de derde plaatsen .... toch scoort hij constant een hoeveelheid punten..... Bovendien moet zijn ervaring hem toch kunnen helpen in het heetst van de strijd
en nu diegenen die ik niet heb gekozen: - Kimi: Ik geloof niet in de MP4/18. Veel problemen, zeker geen wondertijden - Ralf: Afgezien van de laatste 2 GP's maakt hij heel regelmatig foutjes die hem wat punten kosten. De druk van de titelstrijd zullen die foutjes enkel doen vermeerderen. - JPM: Zeker de kwaliteiten om wereldkampioen te worden .... Toch heeft hij al de grootste achterstand wat met het huidige puntensysteem moeilijk te overbruggen is |
Ik heb gekozen voor JPM... altijd blijven geloven in uwe favoriet ;)
|
Ik heb Schumacher (Micheal dan) genomen. Maar eerlijk gezegd weet ik het echt nog niet.
|
Ik heb voor JPM gekozen, alhoewel de logica mij eerder aan een Schumacher doet denken. Dewelke, durf ik echt niet te voorspellen.
|
Raikkonen, kzag dat die nog geen stemmen had, en dat kan ik uiteraard zo niet laten :D
|
Ik weet het echt niet en ga men stem pas later uitbrengen. Eerst zien of ralf (bmw eigenlijk) goed blijven presteren. McLaren zie ik niet meer zitten.
|
Quote:
|
Ik heb Raikkonen gekozen, omdat het zo'n sympathiek ventje is :D
|
Schummi kijkt de kat uit de boom en ondertussen sprokkelt hij zijn puntjes wel bijeen . Let wel ik vermoed dat het close gaat worden tussen Ferrari en BMW- piloten . En de rest zal blij zijn op het einde van het seizoen om in de uitslag te staan met enkele punten .
|
Quote:
Na de stand (en de nog te komen GP's) eens bekeken te hebben ben ik terug geswitcht naar Michael |
Ik geloof nog steeds in de kansen van Kimi Raikkonen onder het motto :
TWEE SCHUMACHERS VECHTEN OM EEN BEEN MAAR KIMI LOOPT ERMEE HEEN :D |
ik denk dat kimi inderdaad een goede kans maakt
en zeker met die MP4/18 plus dat hij ook niet heel veel fouten maakt onder druk |
bij gebrek aan een toyota piloot voorin heb ik maar op kimi gestemd. is het dit jaar ni dan is het volgend jaar.
raikkonen is de nieuwe schumacher. dat die oude maar ophoepelt !!! |
All times are GMT +2. The time now is 03:42. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.