Thread: Verkiezingen
View Single Post
  #57  
Old 15-06-2004, 20:24
flugel's Avatar
flugel flugel is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Nov 2001
Location: Antwerpen
Posts: 1,551
Quote:
Originally posted by Driesco
Waarom maken ze niet gewoon 2 partijen? 1 waar alle partijen in samengaan en 1 voor VB. Dan zijn ze zeker dat ze de grootste zijn
Omdat er wel degelijk verschillen zijn tussen de partijen, alleen hebben sommige partijen een duidelijker (simpeler) programma, dat dan uiteraard doorzichtiger is. Er zijn eigenlijk maar 3 partijen waar je een duidelijk profiel kan op kleven, het blok (criminaliteit en vreemdelingen) Groen! (groene standpunten) en in mindere mate SPA (sociale zekerheid)

CD&V en VLD vissen zowat in elkaar vijver met dat verschil dat de liberalen van origine uit rechtser zijn (vrijheid van personen is nu eenmaal niet echt een progresief standpunt) Waarom de CD&V dan wel "winnen" en de VLD niet, zelfde reden als het blok, vanuit de oppositie is alles simpel.
Reply With Quote