Paddockers,
Een heel simpele vraag, hoe laten jullie de autosport in jullie woon- en/of verblijfsruimten toe? Hangt het vol met foto's? Staan er onderdelen van racewagens in jullie woonkamers? Of is er helemaal niets terug te vinden van autosport in jullie huizen en appartementen?
De reden van deze vraag, vanaf juli ben ik de gelukkige eigenaar van "Palazzo chiatta della sabbia" (lees: Nederlands huis, te duur voor te weing

......dat is goed nieuws voor jullie, emigratie plannen richting België / Duitsland behoren hiermee tot het verleden

)
Laat eens wat voorbeelden zien, kan ik wellicht inspiratie opdoen......... Het behang voor de wc heb ik al, dat gaan allemaal posters worden van de diverse racemeetings in de afgelopen jaren.