View Single Post
  #49  
Old 18-04-2005, 17:38
Mark's Avatar
Mark Mark is offline
Pain in the Ass :)
 
Join Date: May 2001
Location: In het land der Nomaden
Posts: 14,563
Er is weer een press release verschenen van GLPK, mag ik even?

Quote:
Het was een historische wedstrijd voor want voor het eerst werden er twee reeksen van telkens één uur georganiseerd. Eén wedstrijd van de Mediagroup Van Dijck Belcar op zaterdag en één wedstrijd op zondag. Een nieuwigheid die niet in het voordeel uitdraaide van het GLPK Racing team.
Ze vallen uit in race 1 en mogen in race 2 alsnog gaan strijden voor de punten. Iets dat goed gelukt is met een derde plaats in race 2. Als een team voordeel heeft gehad van dit nieuwe ideetje dan is het GLPK wel. Normaal hadden ze 0 punten gehad

Met vriendelijke groet,
De GLPK pressrelease-watcher

ps. Als er behoefte aan is wil ik die quote van Kumpen in dezelfde pressrelease ook wel van commentaar voorzien.
__________________
Confidentiality Notice: This communication and any accompanying attachments contain confidential information intended for a specific individual and purpose. This communication is private and protected by law. If you are not the intended recipient, you are hereby respectfully notified that any disclosures, copying, forwarding or distribution, or the taking of any action based on the contents of this communication is strictly prohibited.
Reply With Quote