View Single Post
  #78  
Old 15-05-2005, 22:35
Raceboy's Avatar
Raceboy Raceboy is offline
Administrator
 
Join Date: Sep 2001
Location: Oud-turnhout in het weekend en Antwerpen in de week
Posts: 8,648
Quote:
Originally Posted by Don Kamiel

Ten tweede: De piloten hadden op voorhand een afspraak gemaakt om hun aan de verkeersregels te houden in Frankrijk & België.
Bron: piloot met een oude porsche, die samen met enkele anderen in een groep aan het rijden waren tegen 70Mph (112 Km/h) over de autostrade, maar desondanks zijn er toch een deel gewoon tegengehouden voor controle. (er zijn altijd uitzonderingen die natuurlijk zich nergens van aantrekken, da weet ik ook wel)
er reden er toch 18 te snel, die jij dan gesproken hebt zullen ook niet gepakt zijn als ze zich aand ie afspraak hielden ,he. Trouwens iedereen kan gecontroleerd worden he.

Quote:

Nog even vermelden: ik ben niet de grootste fan van de gumball, maar vind het toch mooi dat deze mensen "doen wat ze willen", terwijl de mannen in Brussel met hunne grote mond ze "niks" kunnen doen.
ik wil jou morgen omver rijden? zal ik dat dan maar even doen? daar heb je dan toch respect voor.
__________________
***You can’t make any noise above the 90 decibels,
So welcome in the land of silence friends The Kids- Bloody Belgium***

Reply With Quote