View Single Post
  #51  
Old 13-07-2005, 20:55
Mark's Avatar
Mark Mark is offline
Pain in the Ass :)
 
Join Date: May 2001
Location: In het land der Nomaden
Posts: 14,563
Quote:
Originally Posted by Pat
Toch wel een serieus verlies aan ervaring ...
Om als kweekvijver van de Belcar te dienen is ervaring het minst belangrijke. Volgende maand gaan er weer een heel pak van start in de 24 uur met nauwelijks 50 km in de armen

Minder uren is ook minder budget. Aan elk plan zullen wel haken en ogen zitten. De drempel om deel te nemen wordt lager op deze manier. Daarnaast zou je ervoor kunnen opteren om alleen te rijden. 2 Uurtjes aan één stuk, wel met verplichte pitstop met. Dit om de eenlingen geen voordeel te geven op de duo's en trio's. Met deze opzet zullen er zeker enkele nieuwe deelnemers te vinden zijn.........er zijn ook die 2 uur te weinig vinden. Die haken misschien af...... Aan de rekenmeesters om te bepalen welk scenario de meeste "winst" met zich mee gaat brengen.

Eigenlijk kun je dit ook aanhouden voor de sprintraces. Twee piloten die samen één wagen inzetten in de sprinterklasse. Ieder zal één wedstrijd voor zijn rekening nemen. De budgetten gaan dan wel zeer vriendelijk worden..........dus dan zou ook in deze een stijging van het aantal deelnemers te verwachten mogen zijn.

Ach het zijn zo maar wat hersenspinsels. 1 ding is zeker, concept TC 2005 is een lege huls aan het worden, er zal hoe dan ook iets moeten veranderen.
__________________
Confidentiality Notice: This communication and any accompanying attachments contain confidential information intended for a specific individual and purpose. This communication is private and protected by law. If you are not the intended recipient, you are hereby respectfully notified that any disclosures, copying, forwarding or distribution, or the taking of any action based on the contents of this communication is strictly prohibited.
Reply With Quote