View Single Post
  #86  
Old 26-08-2005, 21:53
Mark's Avatar
Mark Mark is offline
Pain in the Ass :)
 
Join Date: May 2001
Location: In het land der Nomaden
Posts: 14,563
Quote:
Originally Posted by Mark
Van de teams die bekend zijn mag 85% toch wel gerekend worden tot vaste en kwalitatief zeer goede namen in de single-seater klassen. Als ik heel eerlijk moet zijn is Racing for Holland wat dat betreft een van de zwakkere namen binnen deze klasse. Niets ten nadele van Jan Lammers en Jos Verstappen maar RfH heeft nog geen single-seater ervaring en dan kan van de rest niet gezegd worden.
Oei, Jos denkt hetzelfde als mij...........het gaat met mij de verkeerde kant uit!

Quote:
Verstappen realiseert zich terdege dat het moeilijk zal zijn voor hem races te winnen. Veel landen zetten een professioneel team in dat veel ervaring heeft met Formule races. Jan Lammers’ team daarentegen heeft geen enkele ervaring en de versterking die het team heeft aangetrokken in de persoon van Graham Taylor is dan ook meer dan welkom

http://www.autosport.nl/actueel/news...541&rubriek=28
__________________
Confidentiality Notice: This communication and any accompanying attachments contain confidential information intended for a specific individual and purpose. This communication is private and protected by law. If you are not the intended recipient, you are hereby respectfully notified that any disclosures, copying, forwarding or distribution, or the taking of any action based on the contents of this communication is strictly prohibited.
Reply With Quote