View Single Post
  #144  
Old 15-01-2006, 23:41
Mark's Avatar
Mark Mark is offline
Pain in the Ass :)
 
Join Date: May 2001
Location: In het land der Nomaden
Posts: 14,563
Quote:
We kwamen terecht bij een team dat zich eerder al aan een gewaagd project riskeerde in Belcar, en dat nu dus de overstap zou maken naar de AM 'Cup', de DBR'S'9. Een nationaal team, met enige ervaring.

www.racingworld.be
Tja, wie maakt er een lijstje met teams die in het verleden een gewaagd project hebben geriskeerd in de Belcar? Dat zijn er nogal wat Benieuwd in welke klasse die dan zou uitkomen. Normaal gesproken klasse 2 maar die DBRS9 (in standaard uitvoering) is ook geschikt voor FIA GT3.............en de Porsche uit FIA GT3 zien we dan weer terug in Belcar Klasse 3. Neem aan dat er geen seconden verschil zijn tussen een standaard 996 Cupje en een 997 Cupje.

Daarmee is niet gezegd dat alle voertuigen uit FIA GT3 over dezelfde snelheid moeten beschikken Snapt iemand het nog ?
__________________
Confidentiality Notice: This communication and any accompanying attachments contain confidential information intended for a specific individual and purpose. This communication is private and protected by law. If you are not the intended recipient, you are hereby respectfully notified that any disclosures, copying, forwarding or distribution, or the taking of any action based on the contents of this communication is strictly prohibited.
Reply With Quote