Quote:
Originally Posted by marcel
waarom zou dat niet kunnen? het zijn 2 verschillende kampioenschappen met verschillende reglementen.
|
Het kan zeker zoals we zien

Het zijn idd twee verschillende kampioenschappen maar wel van dezelfde organisatie! Daarnaast heeft de SRO steeds liggen te verkondigen dat het Brits GT kampioenschap als een klein zusje of broertje van het FIA GT kampioenschap moets worden gezien.
Ik begrijp dus niet waarom een GT3 versie wel wordt toegelaten tot het FIA GT3 maar een GT2 versie verboden voor het Brits GT kampioenschap. Daarnaast is er de tendens dat de reglementen steeds meer naar elkaar toegaan. Zie het samensmelten tussen ACO/Le Mans en FIA GT reglementen. Belcar die intentie heeft om de FIA GT richtlijnen te volgen.
De reden hiervoor? Op die manier kunnen deelnemers makkelijker heen en weer switchen tussen de verschillende kampioenschappen. Anders gezegd: Een organisator heeft een grotere vijver waaruit hij de GT-wagens kan vissen