En daarmee hebben we deze avond de carrosserie nog even fijntjes (2400-wet) opgeschuurd. Echter, ik vreesde niet meer voldoende TS13 in huis te hebben, dus dan er maar B501 (Gunze Clear) erover gezwierd.

Niet dat het een probleem was, verre van, ging prima en ben uiteindelijk tevreden met het resultaat. Deze mag nu definitief verder uitharden om dan afgewerkt te worden. Waarom dan TS13 beter dan B501, omdat de kwaliteit van de lak, het glanzend resultaat dat je ermee krijgt, beter is. Je hebt minder lagen nodig om een "spiegelende lak" te verkrijgen dan bij B501.
Uit de spuitbus is B501 de veilige oplossing, maar je zal enkele lagen nodig hebben om tot een goed en overtuigend resultaat te komen. Bij TS13 moet je je tijd nemen en gaan decanteren. Als je die stap zet, ben je met 2 normale lagen klaar.