View Single Post
  #67  
Old 28-02-2007, 15:02
Clubman Clubman is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: May 2005
Posts: 417
Twee dinges

Wie gaat er naar Spa voor één manche van 25 minuten ?

En ivm met levensduur Helm / Hans / Overall / Stoel / Gordel enz :
je zou toch denken dat ze in deze tijd van electronica alom in staat zouden moeten zijn die dingen een streepjes code te geven , die dan telkens te scannen bij een deelname en zo de ECHTE levensduur in het oog houden.

Is die tijdslimiet op , dan moet je vervangen : wie endurance rijdt moet dat dan bvb na 3 of 5 of ...... seizoenen , wie korte sprints rijdt kan er langer mee doen.

Bovendien zou dat toelaten aan de verkopers van die dingen van ook stock te hebben, want nu riskeer je immers dat een stoel of gordel verloopt terwijl ie in het magazijn staat !

Of anders gezegd : als gebruiker ben ik NIET bereid evenveel te betalen voor een stoel met fabricage datum 2006 als voor eentje met datum 2007 .

Nee toch ?
Reply With Quote