View Single Post
  #6  
Old 07-09-2007, 09:08
Guido's Avatar
Guido Guido is offline
De Paddock Fanatic
 
Join Date: Feb 2003
Location: N/A
Posts: 9,648
Quote:
Originally Posted by Gèrre View Post
Die kit is van Fujimi maar ik heb geen ervaring met dit merk qua aansluiten van onderdelen etc. Maar dat is een project voor later
Inderdaad, er zijn ook nog de C-Klasse DTM D2, de CLK-DTM AMG, de CLK-GTR en ik denk zelfs dat er ook een Calibra DTM moet bestaan met decals van Ludwig. Dat heb je een collectietje van 6 bij elkaar rond 1 thema. 'k heb ooit nog eens zitten denken om dit ook te doen, maar de interesse is wat verschoven en ik heb enkele van deze kits alweer van de hand gedaan.

Ik heb vroeger de 190E "Running for Berlin" gebouwd en qua bouwen op zich stelt er zich niet echt een probleem. De carrosserie is redelijk correct qua afmetingen en dergelijke en ook de decals waren ok. Het enige nadeel van deze Fujimi kits is dat ze erg minimalistisch zijn qua interieur. Maar dat hoeft op zich geen probleem te zijn.
Reply With Quote