View Single Post
  #79  
Old 15-09-2007, 17:46
airco's Avatar
airco airco is offline
You'll never walk alone
 
Join Date: May 2001
Location: Hoboken (Antwerpen)
Posts: 6,845
Quote:
Originally Posted by Mark View Post
Ja, daar zeg je wat........beroepsethiek.



Die Alonso kun je moeilijk een loyale werknemer noemen, wat een rotte appel is dat. Die gaat zijn werkgever onder druk zetten, met het openbaar maken van emailtjes aan de FIA, om zo de nr. 1 status binnen het team te krijgen.
Of hoe je in een 6-tal maanden zo diep kan vallen ....

Tot het begin van dit seizoen was Alonso in de ogen van velen hier op dit forum een God. Ze zagen er een verademing in na het Schumacher tijdperk

Als je dan ziet hoe deze GOD dan de afgelopen maanden gevallen is:
  • Collega blokkeren tijdens de Hongaarse GP
  • Team chanteren met bewijzen in spionage-schandaal

De streken van M.Schumacher waren peanuts vergeleken met de stoten die Alonso uitsteekt

Misschien moeten we het ook allemaal niet zo zwart willen zien met onze toppiloten. In het interview op autosport.com staat nog een andere boeiende quote.

Quote:
Dennis also dismissed a suggestion that Alonso's behaviour towards him had been the most extreme he had experienced from a driver in 40 years in the sport.

"It's the most extreme thing that you know about," he said. "I could tell you some things...I would like you to understand the nature of competitive animals. They know no limit."
Met die gedachte in de achtergrond kun je al heel wat incidenten van de afgelopen jaren in de F1 relativeren.
__________________
Reply With Quote