View Single Post
  #6  
Old 28-04-2002, 16:28
TiBo's Avatar
TiBo TiBo is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: May 2001
Location: De Metropool
Posts: 1,609
En weg was'tie!

Na een tijdje dacht ik even dat hij zelfs op één pitstop reed, maar dat heeft niet mogen zijn.
Prima wagen, prima motor, prima piloot, ......
De BMW motor is ettelijke tientalle PK's sterker (tussen de 30 en de 50), maar PK's alleen doen het hem duidelijk niet. De aerodynamica moet ook op punt staan, samen met de banden!

Prima werk van Arrows en Frentzen!
Frentzen is een goed piloot en Arrows is tot mooie dingen in staat. Hill won er in 1996 bijna de GP van Hongarije mee. Het bewijst dat mits de nodige technische staf en een goed piloot Arrows wel eens zou kunnen meespelen voor de punten. Spijtig dat ze nog nooit hebben kunnen bevestigen.

Sauber staat er opnieuw dankzij de prachtige prestatie van Heidfeld en Massa, ... en toch ook een beetje dankzij Jackie Eeckeleart.

Jaguar, Jordan, Minardi, ... wat moeten we daar mee?

Mooie 7e plaats van Villeneuve. Ik hoop hem in de toekomst meer te gaan zien. Het wordt tijd en hij verdient het!

Renault heeft nog werk maar is op de juiste weg.

Volgens mij zijn een aantal teams er zo van overtuigd dat Ferrari met flexibele componenten werkt, dat ze zelf een beetje te ver zijn gegaan. Te veel spandex in de vleugel en ..... krak!
__________________
Reply With Quote