View Single Post
  #14  
Old 02-02-2008, 21:12
Nismo's Avatar
Nismo Nismo is offline
Frieten, hmmmm, lekker
 
Join Date: Jan 2005
Location: Houthalen-Oost
Posts: 6,188
Quote:
Originally Posted by Guido View Post
................................

Warm water? Se zot! Water in een mok in de microgolfoven opwarmen = heet water. Bovendien neemt de mok ook warmte op, waardoor je een compleet heet gedeelte krijgt. Geen wonder dan dat uw busje protesteert. Nu kunt ge ook ineens uw mok mee factureren, tenzij dat ge Mr. Bean probeerde te spelen.

Toen ik nog met spuitbussen werkte, bracht ik het water aan de kook in een waterkoker, waarna ik het dan overgoot in een pannetje (eerste afkoeling). De bus ging er pas in als het water enisgzins stopte met dampen en ik er mijn vinger kon inhouden. Ge hebt veel geluk gehad Johny.
Ik werk altijd op die manier, alleen had ik nu wat meer tijd nodig om mijn vod te pakken. Dat is een nadeel als je met een gipsen poot rondhuppelt. En mijn water is heus niet zo heet, wordt maar even "opgewarmd".
Maar geluk heb ik inderdaad gehad.
__________________
Mvg Johny


When people rob banks, they go to jail
When banks rob people, they get a bonus.
Reply With Quote