View Single Post
  #40  
Old 03-11-2008, 11:07
redje's Avatar
redje redje is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Oct 2002
Location: Wezemaal
Posts: 1,382
Quote:
Originally Posted by Neo-242 View Post
"Gewoon" op safe zou ik het niet durven noemen zeg. De titel was hem bijna opnieuw(!) uit handen gegaan. Een overtuigende kampioensrace vond ik dit zeker niet. Dan waren er andere, veel meer indrukwekkende races van zijn hand.
Lewis kon op het einde Vettel niet volgen. De pitwall zei nog dat hij nu maar zesdes was en dus Vettel direct moest terugpakken.
Gelukkig voor hem kon hij nog voorbij Glock. Ik dacht eerst ook dat er iets louche was met Glock, maar de regen begon echt hard uit den hemel te vallen. Met slicks wordt het dan wel heel moeilijk, zeker op een snel, oplopend stuk.

Zoals al gezegd, een superspannende finale (ik heb wel enkele jaren van mijn leven verloren op enkele minuten tijd), degene met de meeste punten is 'verdiend' kampioen... Maar ik had toch serieus medelijden met Massa.

Vigneron was weer op zijn best. Ze hebben dan maar een kleine crew, maar ze maken er een goede show van en Vigneron leeft er echt voor, in tegenstelling tot een Lammens.
Reply With Quote