View Single Post
  #98  
Old 14-05-2002, 00:15
TiBo's Avatar
TiBo TiBo is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: May 2001
Location: De Metropool
Posts: 1,609
Quote:
Originally posted by Witte
Wat ze echter niet hadden mogen doen is dit zo laten opvallen. Akkoord, het resultaat blijft hetzelfde, maar de negatieve gevoelens bij heel wat F1 fans zouden een pak minder geweest zijn.

Dit is volgens mij nu ook de kern van de zaak sè!

Het was immers exact één jaar geleden dat hetzelfde zich had voorgedaan, en toen de situatie er naar het einde van de race exact hetzelfde begon uit te zien, wist iedereen met 100% zekerheid dat ze het niet opnieuw gingen doen. Dit was echter een verkeerde inschatting, ... van ons allemaal.

Het mooiste voorbeeld is dat van Vingeron op RTBF. Die man was vanaf de laatste tien ronden al bezig over het feit of Ferrari zou ingrijpen of niet. Onbewust weet je dat het komt, maar stiekem hoop je van niet.

Wij zijn daardoor zwaar in ons gat gebeten, maar om de Formule 1 nu dood te verklaren .....

Nu dat er eindelijk nog eens iets gebeurt in de F1 gaan we daar allemaal tegen in gaan
Deze rel is als het ware het platbranden van een veld om er later terug voedsel op te kunnen verbouwen!
Dit is niet het einde van de Formule 1, maar het begin van een gans nieuwe!
__________________

Last edited by TiBo; 14-05-2002 at 00:17.
Reply With Quote