View Single Post
  #28  
Old 14-05-2002, 14:49
vincentdb2001's Avatar
vincentdb2001 vincentdb2001 is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: May 2001
Location: Hasselt & Louvain-La-Neuve
Posts: 726
Bron : www.pitstop.tv

Clio-rijder Pierre-Cedric Henry is uit zijn kunstmatige coma ontwaakt. De jonge Henry was afgelopen zondag betrokken bij een zware crash tijdens de race voor de Clio Cup in Francorchamps.

In een duel met Luigi Vroman aan de voet van de Raidillon schoof Henry met hoge snelheid achterwaarts de bandenmuur in. Henry was bij bewustzijn, maar ging na de klap in shock.

In de medische antenne werd Henry in kunstmatige coma gebracht om geen letsels aan het zenuwstelsel te veroorzaken. Met een helikopter werd hij dan overgebracht naar het ziekenhuis in Luik.

Scanners hebben geen verontrustende verwondingen aangegeven. Maar gisteren nog werd Henry half in coma gehouden, omdat hij bij momenten nog altijd in shock ging.
Vandaag is de piloot uit de coma gehaald.

Teambaas van Henry, Marc Scheffer, heeft intussen klacht ingediend tegen Luigi Vroman.
De beelden die Pitstop maakte van het incident, lijken eerder op een koersfeit te wijzen.

In dezelfde race ging Bruno Beulen zwaar overkop in een duel met Kees Vandermade. Beulen bleef ongedeerd.

Ook in de Yaris Cup vielen enkele zware ongevallen te noteren. Veel blikschade en hier en daar wat kneuzingen.

Uit de beelden van de Pitstop-onboards tijdens de Clio en Yaris Cup, blijkt dat er bijzonder agressief gereden is afgelopen weekend. Dar er niet meer gewonden zijn gevallen, mag een klein wonder heten.
__________________
<a href=http://www.vdb-race-pics.com>www.vdb-race-pics.com

</a>
Reply With Quote