Quote:
Originally Posted by marcel
als je naar Barrichello kijkt, is het juist duidelijk dat het niet belangrijk is waar je na een paar bochten zit, die zat na de eerste ronde op P7, en is 2de geworden. Trulli is uit de pits vertrokken, was "na een paar bochten" nog voorlaatste (de mensen die in de crash betrokken waren niet meegerekend) en is op het podium gefinisht (zij het na inhalen onder SC).
de eerste meters zijn dus wel degelijk onbelangrijk
|
Sorry, maar daar heb ik toch een hele andere kijk op, het feit dat barichello nog 2de is geworden was meer het geluk dat ferrari uitviel, vettel en kubica er elkaar afreden, en rosberg wat problemen met de banden had.
Het is toch wel vaker dat als iemand zijn start verprutst en achter andere (tragere) rijders komt te zitten, dat heel zijn race naar de knoppen is.
Mijn mening, in een race (zonder invloed van safetycar) is de start een van de belangerijkste delen van de race.