View Single Post
  #3  
Old 04-04-2009, 16:54
Guido's Avatar
Guido Guido is offline
De Paddock Fanatic
 
Join Date: Feb 2003
Location: N/A
Posts: 9,648
Quote:
Originally Posted by Sennake View Post
Ik kan de handelwijze van McLaren echt niet begrijpen; ze moeten toch ook weten dat zo'n leugen niet kan standhouden en dat ze altijd aan het kortste eind trekken. Dat ze Hamilton hier voor hun kar spannen en hem zo in discrediet brengen vind ik er helemaal over. Die jongen kon gezien zijn situatie niets anders dan loyaal gehoorzamen en nu is hij het zwarte schaap. En Dennis verstopt zich ergens in Engeland in plaats van zijn piloot in bescherming te nemen en zelf de klappen op te vangen. Erg zwak hoor!
Dat van Dennis is "unfair". Hij maakt zelfs geen deel meer uit van het F1 gebeuren - is verantwoordelijk voor de roadcars, McLaren komt in 2011 opnieuw met een eigen product - dus waarom zou hij Hamilton publiekelijk in bescherming moeten nemen??

Hamilton is door Dave Ryan, al sedert 1974 bij Mclaren en tegenwoordig sportdirecteur, gevraagd om niet helemaal te vertellen hoe het gegaan is. Gevolg nu: Hamilton laat zien dat hij een "mens" is, en Mr. Ryan? Die is ondertussen "suspended". bron HBvL

Martin Whitmarsh heeft de ondankbare taak om Ron Dennis op te volgen. Net zoals bij Ferrari afgelopen jaar toen Todt er niet meer bij was en er 1001 dingen gewoon in de soep draaiden bij de Italianen, zal ook dit bij McLaren wellicht vaak het geval gaan zijn dit jaar.

Zie je wel vaker in bedrijven.
Reply With Quote