Quote:
Originally Posted by Sir Kwietje
Het leven moet toch leuk zijn als je niets als negatieve dingen ziet...
zijdt blij dat er nie zo veel volk was, nu kon ik teminste rustig van fotoplekje naar fotoplekje fietsen 
|
Noem het negatieve dingen, of noem het de realiteit. Hoe eerder de juiste mensen die negatieve dingen zien, hoe eerder ze kunnnen reageren en aan een positieve toekomst kunnen werken.
Het kan voor jou best wel fijn zijn om rustig rond te fietsen en foto's te trekken, maar op langere termijn is dit negatief. Minder volk, minder inkomsten voor de organisaties en minder bedrijven die willen sponsoren want er is toch niemand die hun reclame ziet.
In 2007 zagen we nog 100.000 mensen tijdens het World Series weekend in Zolder. Afgelopen weekend was qua programma ook zeer interessant, maar waar bleven al die mensen?