Het verbaasd me eigenlijk niks dat er zo weinig deelnemers zijn. Het kwartje valt nu pas bij me

Naar mijn mening zijn de hoge kosten niet de echte oorzaak, hoogstens voor een gedeelte. Wat dan wel?
Wat te denken van de GP3? Ecclestone & friends zagen de talentjes uit de FBMW (en dus uit de F1 paddock) verdwijnen als ze doorgroeiden naar een hogere klasse zoals F3 of FR 2.0. Later komen ze dan misschien via de GP2 terug in de F1 paddock.
Met GP3 hebben ze perfecte route naar de F1 weten te creeren. Zo kan men dus claimen dat men volledig "intern" een talent naar de F1 heeft gebracht. Oftewel na de moord op de Groep C heeft Ecclestone nu ook de F3 Euro Serie op zijn dodenlijst staan
Of de Masters een succes gaan worden door de nationale kampioenschappen? Verschillen die reglementen niet erg sterk van elkaar waardoor er weer een kampioenschap gaat domineren binnen de Masters?