View Single Post
  #11  
Old 02-06-2010, 21:20
Sennake's Avatar
Sennake Sennake is offline
Administrator
 
Join Date: May 2001
Location: Laakdal
Posts: 13,719
De volgende stap is het aanbrengen van de afdekking van de voorste tandwiel, wat nu pas kan gebeuren omdat de ketting op zijn plaats zit. Ook de versnellingspedaal en de voetensteunen worden in de juiste kleur gezet en onderaan de motorfiets bevestigd.



Het helmslotje kreeg wat extra aandacht: de metalen beugel die toelaat om je helm aan vast te maken bestond uit een stukje plastic, en het zat meegegoten met de rest van het slot. Dat werd dus weggefreesd en er kwam een gat in de plaats waardoor een echte metalen staaf geschoven werd. Het slotje zelf werd bekleed met BMF.



Aan de rechterzijde werd het rempedaal gemonteerd, dat via een remstang verbonden zit met de achterrem. Die stand, die uit plastic bestond, was veel te dik en niet mooi egaal. Dus werd ze weggesneden en vervangen door een stuk metaaldraad. Ook de motorsteun werd samengebouwd en via een veertje aan de motor bevestigd: het mechanisme werkt echt, net als de beweging van de achterrem trouwens (maar de rem werkt natuurlijk niet echt)... Hier duikt trouwens het eerste onrealistische vijsje op, dat nog gecamoufleerd moet worden.



En nu is het hoog tijd geworden om de wielen samen te gaan bouwen, want lang gaat de motorfiets zo niet in evenwicht blijven staan denk ik



Wordt dus vervolgd!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	1979_honda_mb50z_26.JPG
Views:	3790
Size:	548.7 KB
ID:	18175   Click image for larger version

Name:	1979_honda_mb50z_25.JPG
Views:	3668
Size:	585.8 KB
ID:	18176   Click image for larger version

Name:	1979_honda_mb50z_23.JPG
Views:	3740
Size:	619.0 KB
ID:	18177   Click image for larger version

Name:	1979_honda_mb50z_24.JPG
Views:	3586
Size:	562.0 KB
ID:	18178  
__________________

* WWW.SENNAKE.BE *
Reply With Quote