View Single Post
  #9  
Old 02-05-2003, 13:50
Megane Megane is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: May 2002
Location: ergens in de Kempen
Posts: 660
Re: DePaddock Prono: GP F1 Spanje - Barcelona

Quote:
Originally posted by Finish
Timing Table Barcelona:
Vrijdag:
8.30-10.30 private test (Renault, Minardi, Jordan, Jaguar)
11.00 - 12.00 Vrije training 1
13.00 - 14.00 Eerste kwalificatie

Zaterdag
9.00 - 9.45 Vrije training 2
10.15 - 11.00 Vrije training 3
13.30 - 13.45 Warm Up
14.00 - 15.00 Tweede kwalificatie

Zondag
14.00 Race

Net zoals de FIA, hebben wij dus ook ons eigen, nieuwe reglement:

1) De 'depaddock prono 2003' houdt rekening met het dubbel-kwalificatiesysteem. Aangezien de coureurs reeds op vrijdag lekker vechten voor hun startpositie gaan de tijden van vrijdag ongetwijfeld dichtbij de pole-tijd van zaterdag liggen. Dit zorgt voor een open strijd in pronostiekjes, want de eerste kwalificatie op vrijdag mag je als indicatie gebruiken bij jouw voorspelling.
Hoofdzaak is dan, jouw pronostiekje voor de eerste zaterdagtraining te posten. Reeds ingegeven tijden mogen aangepast worden tot zaterdag, door middel van 'edit'. Na de eerste zaterdagtraining posten = niet 'gekwalificeerd'

2) De puntentelling nemen we over van het FIA-systeem: De prono die er het dichtst bijzit, krijgt 10Pt, gevolgd door 8,6,5,4,3,2 en 1. 8 Personen kunnen dus in de punten vallen, reden te meer om eens lekker mee te gokken !

Alle betwistingen worden in eer en geweten door de depaddock-admins beslecht. Meerdere deelnames worden verboden. Je bent volledig vrij om mee te doen wanneer je wil, als je je maar aan het reglement houdt !


Prono's binnen voor zaterdag 9 uur !
Vrijdagkwalificatie mag gebruikt worden als indicatie. Hou vanaf nu ook rekening met wie de pole neerplant; een juiste gok kan je een extra puntje opleveren !
Good Luck !

Finish
Dit is wel snel gepost hé.
Kan dit niet voortaan na de race.
Voor de volgende race bedoel ik hé
Reply With Quote