View Single Post
  #29  
Old 29-09-2003, 08:16
Mario's Avatar
Mario Mario is offline
Eenzaat
 
Join Date: May 2001
Posts: 1,871
Ik heb maar een stukje gezien (vlak voor de regen totdat iedereen weer op droogweerbanden stond). Zodra er nattigheid viel, wist je wel hoe laat het was en wie zou komen boven drijven. Mijn vriendin keek graag naar flikken en met die stand had ik er ook geen bezwaar tegen.

Brrr, barre tijden alweer, maar ja, er zit niets anders op dan ermee te leren leven. Voor mij was Raikkonen de man van de wedstrijd. Heb hem geen foutjes zien maken en is achteraf blijkbaar nog opgeklommen van een 4de naar een 2de plaats. Trouwens, die redenering over MS die eerst nog slicks kwam halen, gaat net zo goed op voor Raikkonen. Had hij meteen regenbanden gekregen, was hij misschien de winnaar en niet MS.

Rest me nu enkel de hoop dat mevrouw Schumacher roet in het eten komt gooien, maar dat zijn enkel vage geruchten. In ieder geval dwingt zijn palmares wel het nodige respect af.
__________________
Reply With Quote