View Single Post
  #20  
Old 13-10-2003, 12:04
Guido's Avatar
Guido Guido is offline
De Paddock Fanatic
 
Join Date: Feb 2003
Location: N/A
Posts: 9,648
Ik ben het volledig eens met Sennake voor wat Ayrton Senna betreft, maar wil wel nog toevoegen dat het nooit 'live' meegemaakt hebben van een bepaalde 'tijdsperiode' geen excuus mag zijn. Er bestaat zoveel lectuur, films enz. om u er een goed idee van te vormen. Evenementen als Goodwood's Festival of Speed en de Revival Meeting dragen daar ook toe bij.

Ik ben F1 beginnen volgen mid-jaren 80 toen Senna begon en Senna was mijn favoriet. Na diens ongeval in 94, volg en supporter ik niet meer voor een rijder, maar voor een team, ongeacht wie er in dat team rijdt.

Als je naar de naakte cijfers kijkt, ongeacht uit welke periode je zelf komt, moet je concluderen dat er niet zoiets is als 'de beste allertijden', maar wel 'de beste uit zijn periode'. Een W196 is totaal niet te vergelijken met een F2003GA om maar iets te zeggen. Ze verdienen allemaal ons respect, wat niet wegneemt dat iedereen zijn eigen voorkeuren heeft natuurlijk.
Reply With Quote