De Paddock
- Direct Access -
De Paddock Modelbouw Forum
De Paddock Autosport Forum

Go Back   De Paddock > Autosport > Media Corner
Home
Home FAQ Members List Calendar F1 Prono Today's Posts Links

Reply
 
Thread Tools Rate Thread
  #1  
Old 01-04-2007, 20:30
jeanke's Avatar
jeanke jeanke is offline
De Paddock Rookie
 
Join Date: Nov 2002
Location: Machelen
Posts: 29
JJ Motorsport: Winst bij Belcar Endurance debuut

Het debuut van de BMW 120d in de Belcar Endurance Cup heeft zich vertaald in een eerste klasse-overwinning.

Donderdag konden Dirk De Doncker en Kristof De Neef tijdens de Belcar testdag nog wat kilometers afmalen als voorbereiding op hun eerste wedstrijd.

Dat de opgedane ervaring zijn vruchten afwierp, bewees zaterdagochtend de pole position in de klasse met een tijd van 1’49''173. Dit betekende een dertiende plaats op de startgrid achter een meute Porsches en een enkele BMW M3.

Dirk nam de start en tijdens zijn stint hield hij goed stand tegen al dat geweld. Na ongeveer 50 minuten wedstrijd bracht hij de wagen binnen voor de pilotenwissel op een zestiende plaats algemeen en derde in de klasse. Kristof, die zich na zijn eerste kennismaking met de BMW 120d donderdag jongstleden, steeds meer op z’n gemak voelde in de wagen ging op jacht naar de concurrenten in de klasse. En met nog twintig minuten wedstrijd voor de boeg was de eerste plaats een feit. Een snelste rondetijd van 1’46''544 werd op de tabellen gezet tijdens deze inhaalwedstrijd. Gedurende de resterende tijd kon Kristof z’n voorsprong verder uitbouwen. De eerste klasse-overwinning voor het BMW-team uit Machelen was dan ook binnen, een tiende plaats algemeen voor de 2liter diesel achter zeven Porsches en twee BMW M3’s.

Kristof De Neef: “Wat vorige week nog een plan was, een Belcar Endurance programma met de BMW120d, werd deze week werkelijkheid. Deze eerste overwinning is dan ook een onverhoopt schitterend resultaat voor onze debuut-wedstrijd en die winst smaakt dan ook zeer zoet na het harde werk van de voorbije dagen om de wagen tijdig aan de start te kunnen brengen. We zullen nu verder onze eerste wedstijd analyseren en er werk van maken om tijdens het verdere verloop van het seizoen op zoek te gaan nog meer van deze mooie resultaten.”

Dirk De Doncker: “Dit was m’n eerste endurance-wedstrijd, na enkele seizoenen Belcar Sprint. Alles was nieuw. Rollende start, het rijden tussen de Porsches, de pilotenwissel, enz… De wagen biedt evenwel zeer veel vertrouwen en het maakt het aanpassingsproces iets eenvoudiger. Deze klasse-overwinning is dan ook fantastich.”

JJ Motorsport - Pers
Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.