Quote:
bron-f1racing.nlMcLaren heeft een einde gemaakt aan alle geruchten rondom hun rijders line-up voor volgend seizoen. Op de Hongaroring bevestigde het team dat David Coulthard en Kimi Raikkonen ook in 2004 voor het team van McLaren zullen uitkomen.
Coulthard zal volgend jaar alweer aan zijn negende seizoen bij McLaren beginnen. De Schot begon in 1996 bij het Britse team. Hij verdedigde daar zes seizoenen lang de kleuren van McLaren samen met teamgenoot Mika Hakkinen. De zes jaar durende band tussen Coulthard en Hakkinen is de langste ooit tussen twee teamgenoten in de Formule 1. Toen Hakkinen stopte met Formule 1 kreeg Coulthard met Raikkonen wederom te maken met een Fin.
Raikkonen maakte in 2001 zijn debuut bij Sauber. Direct na zijn debuutseizoen haalde Ron Dennis de jonge Fin naar zijn team, die nu pas in zijn derde seizoen zit. Desondanks vecht hij wel mee voor de titel en hoopt dat volgend seizoen ook te kunnen doen.
Teambaas Ron Dennis is blij dat beide rijders hun contract hebben verlengd. "McLaren heeft als doel het winnen van wereldkampioenschappen en om dat te kunnen moet je de beste rijders hebben. Ik denk dat we daar aardig in geslaagd zijn", aldus Dennis.
|
*zucht*...weer Coulthard.
Nuja, dit wordt dan toch duidelijk z'n laatste seizoen bij McLaren. Gaat hij begin volgend seizoen weer vertellen dat hij WK wordt ? Voor de negende keer ?