![]() |
|
#1
|
|||
|
|||
Fotos World Series by Renault @ Spa
Enkele fotootjes van het renault weekend
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
#2
|
||||
|
||||
Weer een toerist voor de draad!
|
#3
|
||||
|
||||
Deze foto's lijken me toch allemaal vanuit publiekszones gemaakt te zijn hoor.
|
#4
|
||||
|
||||
ik spreek dan ook niet over diegene die de foto gemaakt heeft, maar over de jongedame die op de vierde foto tussen die fotografen staat. Heb de dame in kwestie nooit met een fototoestel zien rondlopen, maar staat wel voor de draad? Dan moet een marshal geweest zijn ... Stel nu, die over kop gaande auto was in haar richting gevlogen. Ik ben ervan overtuigd dat deze jongedame geen beroepsverzekering heeft.
|
#5
|
|||
|
|||
Als ik ga met persaccredatie moet ik ook papieren invullen.
Maar ik denk nog altijd dat het op eigen risico is dacht ik. Dus ben ik ook nog steeds niet verzekerd denk ik. |
#6
|
||||
|
||||
Mooie foto's Gregory.
Heb je een website met alle foto's op of zo? |
#7
|
|||
|
|||
Quote:
Een eigen website heb ik niet. Het foto album staat op www.raceflash.nl. De fotootjes zijn wel in klein formaat. |
#8
|
|||
|
|||
Na eindeloos veel geklooi met slechte internetverbindingen dan eindelijk toch wat foto's online kunnen zetten. Voordat iedereen gaat roepen : al deze foto's werden gemaakt vanuit publiek toegankelijke plaatsen.
Martinez : zaterdagmorgen al vroeg in de fout bij Rivage en het resultaat van de schuiver van Beelen bovenop de Raidillon Twee van mijn favorieten : de charmante Pippa Mann en de strijdlustige, supergemotiveerde Moreau Giga-Giedo : 3 op 4 op weg naar de titel Baguette : triomf in race1 en vechten in het middenveld voor race2 En tenslotte de hoofdprijs voor de dagjesmensen : F1 in omgekeerde richting op de Raidillon Ik had de foto's ge-uploaded op "grootste formaat", helaas kan ik ze dan niet als dusdanig integreren in het forum. Dus geïnteresseerden kunnen op onderstaande link de foto's in betere resoluties bekijken met de optie "view largest photo". |
#9
|
||||
|
||||
Het was mijn eerste ervaring met mijn nieuwe Canon 40D, maar ik ben er toch meer dan tevreden mee.
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Gregory. |
![]() |
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
Thread Tools | |
Rate This Thread | |
|
|