De Paddock
- Direct Access -
De Paddock Modelbouw Forum
De Paddock Autosport Forum

Go Back   De Paddock > Autosport > Formule 1
Home
Home FAQ Members List Calendar F1 Prono Today's Posts Links

Reply
 
Thread Tools Rate Thread
  #1  
Old 22-07-2008, 19:18
smiley's Avatar
smiley smiley is offline
De Paddock Enthousiast
 
Join Date: Apr 2004
Location: bilzen
Posts: 2,363
formule 1 gaat de hybride toer op !

uiteraard gaan ze het systeem niet gebruiken om energy te besparen, maar om extra energy te beschikking te stellen door middel van een regeneratief remsysteem. iets wat we alleen kunnen toejuichen ! zolang dit natuurlijk niet ten nadelen van de veiligheid van de rijders is. maar dat zal nog wel meevallen denk ik.
echter voor de mechaniciens hun veiligheid is het tot nu toe nog niet zo goed.

Quote:
F1 - Kinderziektes bij KERS
Peter Baert op 22/7/2008 om 17:07 |
De eerste testen met KERS (Kinetic Energy Recovery System) verlopen verre van voorspoedig. Vanmorgen werd bij testen in Jerez een BMW-mecanicien licht geëlektrocuteerd en vorige week brak een kleine brand uit in de ateliers van Red Bull Racing.


Toen een mecanicien de BMW-met-KERS van Christian Klien vanmorgen in de box wilde duwen, kreeg de man een elektrische schok te verwerken. De mecano kwam ten val en liep wat kneuzingen op. BMW besliste meteen om met de test te kappen.

Vorige week ontstond dan weer vuur in de fabriek van RBR, toen een KERS-batterij in kortsluiting ging.
pitstop.tv

ik ben trouwens eens benieuwd welk team het beste over weg gaat kunnen met de techniek, ik heb zo een voorgevoel dat honda en toyota er het beste mee gaan omkunnen. deze hebben toch een iets wat uitgebreidere voorkennis. maar of dat veel gaat helpen in de formule 1, dat zal de toekomst moeten uitwijzen.
Reply With Quote
  #2  
Old 22-07-2008, 20:29
Mark's Avatar
Mark Mark is offline
Pain in the Ass :)
 
Join Date: May 2001
Location: In het land der Nomaden
Posts: 14,563
Slapjes vertaald door Baert, de echte bron in deze is autosport.com. Ach het is zomer, dan vertalen we maar iets voor de vulling van de site

Het is eigenlijk nieuws van niks, ook van toepassing op autosport.com. Er gaat wat mis testen, so what? Daarvoor zijn het toch testen? Wel slordig van BMW dat ze het principe van ohms en isolatiewaardes niet snappen. Wss, ziet de eerste de beste electromonteur de flater in deze.
__________________
Confidentiality Notice: This communication and any accompanying attachments contain confidential information intended for a specific individual and purpose. This communication is private and protected by law. If you are not the intended recipient, you are hereby respectfully notified that any disclosures, copying, forwarding or distribution, or the taking of any action based on the contents of this communication is strictly prohibited.
Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.