![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
GP F1 2008: Turkije: Istanbul
De derde trainingssessie is voorbij en Red Bull staat op 1 en 3 ! Knap gereden van Webber en Coulthard. Gisteren had Coulthard ook al net niet de snelste ronde gereden, de sessie werd juist afgevlagd.
De eerste 16 piloten staan binnen 1 seconde. Ik ben benieuwd of de qualifying ook zo spannend gaat worden. Er is kans op regen dus ook kans op een verrassende polesitter ? |
#2
|
||||
|
||||
Het is uiteindelijk Massa geworden. Ik vind het wel verrassend dat de McLarens op P2 en P3 zijn kunnen eindigen. Misschien zullen ze er dit weekend in slagen om de Ferrari-hegemonie van de afgelopen weken te doorbreken?
__________________
|
#3
|
||||
|
||||
iemand dit gezien bij de voorbeschouwing op sporza ? Lammens beschreef het als 'Sammy Neirinck geeft nooit op', ik beschrijf het als een pijnlijke ervaring voor een reporter. + arrogantie van de geinterviewde, die weet dat zijn F1 niks te verdienen heeft aan het nietige, immer door politieke kwesties geplaagde België.
kort interview met Ecclestone
__________________
ah. daar zit die reply-knop dus. |
#4
|
||||
|
||||
Mis ik iets, of had Hamilton een goede kans op winst gehad als hij bij zijn tweede stop volledig volgetankt was?
|
#5
|
||||
|
||||
Ik heb het laatste deel van het interview met Bernie gezien. Als je een afspraak met hem maakt om over de GP van België te praten, stel dan ook geen vragen zoals: "Welke personen noemen u 'vriend'? " en "Beschrijf uw karakter in één woord.". Ik begrijp de reactie van Bernie. Ik zou op vragen over mijn privéleven ook niet antwoorden. Helemaal niet als het gesprek over de GP van België zou gaan.
Voor mij is Neirinck volledig in de fout gegaan. De GP was vandaag interessant. McLaren en Ferrari die even snel waren. Hamilton die opvallend goed kon volgen met de hardere banden. Spijtig dat Kovalainen een lekke band kreeg, maar zijn vroege pitstop had wel een mooie inhaalrace als gevolg. En Kubica rijdt alweer met de BMW over de finish. Hij is toch altijd vlakbij het podium, ook al zie je hem weinig tijdens de race. |
#6
|
|||
|
|||
Hij moest nog eens binnenkomen om een stint af te werken met de andere soort banden.
__________________
599 gtb |
#7
|
||||
|
||||
Hamilton reed gewoon met een 3-stops strategie en de Ferrari's met 2 stops. Hierdoor was Hamilton op harde banden fenomenaal veel sneller maar moest hij uiteraard ook een keer meer binnenkomen. De strategie heeft half gewerkt (hij kwam na zijn laatste pitstop vóór Raikkonen uit) en schoot half tekort (omdat hij wel nà Massa de baan op kwam en er niet meer naartoe kon rijden). De zachtere banden die hij bij zijn laatste stint moest gebruiken liggen de McLaren blijkbaar op dit moment niet zo goed als de hardere.
|
#8
|
||||
|
||||
Welja, maar als hij nu bij zijn tweede stop (in L29, toen hij Massa voorbij was) van strategie veranderd zou zijn, en met zachte rubbers en volle tank zou buitengekomen zijn. Barrichello heeft bewezen dat 30 laps mogelijk zijn met één tank. Dan zou hij een zeventiental seconden achterstand op Massa gehad hebben, terwijl die 10 ronden later nog binnen moest. Ik betwijfel of hij die voorsprong zou kwijtgespeeld zijn door de slechtere banden.
|
#10
|
||||
|
||||
Quote:
__________________
![]() |
#11
|
||||
|
||||
Quote:
|
#12
|
||||
|
||||
Quote:
Dat in de voorbeschouwing was maar een klein stukje uit het intervieuw. |
#13
|
||||
|
||||
Quote:
Er is maar 1 ding dat telt bij hem. hoe groot zijn pot is en Maxke roert er in ![]() |
#14
|
||||
|
||||
Quote:
Quote:
|
![]() |
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|