De Paddock
- Direct Access -
De Paddock Modelbouw Forum
De Paddock Autosport Forum

Go Back   De Paddock > Autosport > Driver's seat & Trackdays
Home FAQ Members List Calendar F1 Prono Today's Posts Links

Reply
 
Thread Tools Rate Thread
  #1  
Old 18-07-2002, 11:25
Driesco Driesco is offline
De Paddock Enthousiast
 
Join Date: Nov 2001
Posts: 2,158
Belgium Race Invest

Vanaf 2003 gaan we een nieuwe vzw opstarten om ons team professioneel te gaan runnen. Het huidige Traxx Racing Team zal misschien behouden blijven.

De doelstellingen van BRI zijn simpel, we gaan 3 wagens inzetten in de verschillende categorien namelijk Belcar - TC en procar met respectivelijk een Porsche - Clio - Megane.

Om het team uit de grond te stampen zijn we op zoek naar enkele mensen die het mee willen opbouwen. Vooral mensen die kiezen voor een langetermijnvisie komen in aanmerking.

Wat we juist zoeken is het volgende :

Secretaris
Persverantwoordelijke en PR
PR man
Commercieel verantwoordelijke op zelfstandige basis
Cateringverantwoordelijke
Fotograaf
Aankoper
Relatie piloten

Voor alle functies zullen we kandidaturen uitschrijven daar we van het geheel op lange termijn een firma willen maken.
De doelstelling is onze firma in de kijker brengen bij ondernemend Vlaanderen om zo de nodige budgetten te vergaren. Tevens zal de firma op zoek gaan naar competente piloten om al deze wagens te besturen. Mensen die hun energie en inzet beloont willen zien worden met een plaats achter het stuur.

Intresse voor een bepaalde functie - laat weten via PM of mail.
Autosportliefhebber zijn is een troef maar geen garantie op de job. Vooral werkers en mensen met enige ervaring komen in aanmerking.
Reply With Quote
  #2  
Old 19-07-2002, 12:08
Jan's Avatar
Jan Jan is offline
Jinba Ittai
 
Join Date: May 2001
Location: Zoom Zoom
Posts: 1,799
Dries, hebben we het hier over vrijwilligerswerk of gaat het om fulltime jobs?

jan
Reply With Quote
  #3  
Old 19-07-2002, 12:22
Driesco Driesco is offline
De Paddock Enthousiast
 
Join Date: Nov 2001
Posts: 2,158
In de eerste plaats over vrijwilligerswerk om op korte termijn te kunnen overschakelen naar een leuke bijverdienste. Ook ik ben er voorstander van om iedereen eventueel te laten meegenieten van een succesje.
Enkel de commerciële man zal in de eerste fase full time bezig zijn. Hoe beter deze man, des te groter de beloningen.
Het gaat hem om het feit dat ook ik in de beginfase mijn vrije tijd ga steken in 2 zaken.
Verdere uitbouw van de Belkarting en Belgium Race Invest. Verder zullen er geen andere zaken meer bijkomen, buiten mijn vast werk natuurlijk.
Om het nog iets spannender te maken voor de mensen met intresse, enkele maanden geleden is hier gesproken over een bepaalde formule in de racerij waar we gingen aan beginnen in 2005. Aan die plannen starten we nu na dat ik het groene licht kreeg van een bepaalde constructeur voor de uitwerking ervan.

Het betreft dus de opbouw van een nieuw kampioenschap in combinatie met ons eigen team dat we verder gaan uitbouwen.
Wie intresse heeft moet dat gewoon maar laten weten.
Reply With Quote
  #4  
Old 19-07-2002, 19:50
R@ce@holiC's Avatar
R@ce@holiC R@ce@holiC is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Mar 2002
Location: Hasselt
Posts: 1,525
Is het dat dat goedkope kampioenschap met middenklassers dade bedoeld? ale dat waar enkele maanden gelede sprake van was...
Reply With Quote
  #5  
Old 19-07-2002, 20:15
Mark's Avatar
Mark Mark is offline
Pain in the Ass :)
 
Join Date: May 2001
Location: In het land der Nomaden
Posts: 14,563
dieselcup...I think
__________________
Confidentiality Notice: This communication and any accompanying attachments contain confidential information intended for a specific individual and purpose. This communication is private and protected by law. If you are not the intended recipient, you are hereby respectfully notified that any disclosures, copying, forwarding or distribution, or the taking of any action based on the contents of this communication is strictly prohibited.
Reply With Quote
  #6  
Old 19-07-2002, 23:30
Driesco Driesco is offline
De Paddock Enthousiast
 
Join Date: Nov 2001
Posts: 2,158
Marchall, you've got a point.
Reply With Quote
  #7  
Old 20-07-2002, 00:02
Beemer's Avatar
Beemer Beemer is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Mar 2002
Location: Glasgow
Posts: 1,597
Hebde ook iemand met mijn capaciteiten nodig?
Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.